SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

*****Spam na poziomie znow prawie w grobie. Reanimacja lub grupowa ban akcja ! ******

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 154016

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35494
moge wszystkich poinformowac ze od dzis za 10 dni zaczynam cwikac zakupilem 200 mety i clomid ale na poczatek biogenix monster mass
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
zakup se 200 kartofli to Ci więcej da

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A alu chyba zapomniał o sobie... Chyba ze to z kiepskim humorem to jest o nim jak tak to buehehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 7892 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36273
też to zauważyłem

treningopolon + michadrol + regenestanol + wheymadren + kreatynabol

Trening, micha, kreatyna - zrobią z ciebie sk****syna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Marcin bez siłowni bierz tą mete zobaczysz jak Cie poczochra... i nie trzymaj diety bo jest nie potrzebna... a jezeli juz serio bedziesz cwiczył biorąc mete to ćwicz tylko na klate i bica bo szkoda towaru na reszte ciała ogolnie to eh... nie ten dział
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
W zasadzie to nie celowałem w humor z tą ankietą, źle trafiliście dzisiaj

Mnie nie ma z tego samego powodu właśnie

No i .... literówka w ankiecie! melalu zamiast metalu!!
Sprawdzałem 3 razy i nie widziałem

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-01-30 19:07:20

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Alu a czemu taki zły humor? Chcesz to poprosimy marcina zeby nagrał filmik jak go przyciska 15 kg w wyciskaniu.. posmiejemy się troszke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Kosa z matmy. Później druga kosa z matmy. Nauczyłem się na kartkówkę z histy to skubany nie zrobił
Poza tym popsuła mi się empetrójka

"In the end, everybody bleeds the same"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4502 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35494
mete sie przyda za jakis czas
musze se zakupic cos na uzupełnienie diety
bo nie mam co w szkole zbytnio jesc oprucz kanapek cyca z kuraka nie bede nosil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6019 Wiek 17 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35589
Wiesz jak działa meta? Ona nie dostarcza Ci składników do budowy mięśni, tylko daje bodziec. Więc dietę musisz mieć i tak, suplami jej nie zastąpisz. Tak w ogóle to na co Ci to draństwo? Ile już ćwiczysz że się za to bierzesz? Suple już za słabe?

Idę spać.

Cya

Zmieniony przez - Alucard666 w dniu 2009-01-30 23:48:47

"In the end, everybody bleeds the same"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW vs Split a regeneracja

Następny temat

Trening FBW do oceny

Wiecej