SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

%*%* SPAM- IdziE LatO OdchodzI WiosnA JuZ nie DziałA MetA Na SeZonowCa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 153155

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Kurfa **** widzę co piszecie. Jak by dobrze poszło to napewno mieliście ze dobre układy. Gdzie Iti?

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
...umarłem

...w takim wypadku ja chce zostać modem dopingu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
w takim wypadku trafiłbyś do piekła ... jak byś umarł

siema luks

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Kurfa, ale nie rozumiem co w tym dziwnego.
Każdy ma jakieś swoje ambicje i tyle, chcesz to ok, jeszcze powiem że trzymam kciuki, a ta reakcja który wynikła pozostawiła mi teraz ładny niesmak w gębie. Pzdr

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
siema siema

złapała mnie ostra retencja, ryj jak iti
..to skoczyłem wczoraj na balet i dziś wyglądam pięknie


...też macie takie uczucie, że na cyklu cos alko nie podaje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
don bez nerwów, ale to twoje pierwsze konto czy miałeś jakieś inne wcześniej ?

...bo jak pierwsze to: "Data rejestracji 2009-01-01"

...nie sądzisz, że po prostu aż głupio gdzieś się pchać z takim krótkim stażem tutaj ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
i po co tak wczesnie wstajesz na kacu jeszcze pewnie ...?

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
nie wstałem bo nie spałem

wziąłem efke wczoraj przed wyjściem tak antykatabolicznie ale, że biorę nootropil to ... trzyma do teraz

trochę vódki wypiłem ale coś nie czułem w ogolę nic alko...

ale przynajmniej retencja zeszła, na wadze 2kg mniej i mogę chodzić normalnie bo wczoraj to piszczele tak mnie na****iały, że nie mogłem przejść 10metrów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Nie pcham się, to jedyny post w którym napisałem, w takiej formie, że w razie wu wszedłbym na moda w zdrowiu dla utrzymania porządku...
Mniejsza z tym.
Wcześniej w Progressie miałem konflikt z 2 typami, tu widzę że te Jarzyna to od któregoś z nich przyszło, i co chwilę ktoś próbuje z czymś do***ać.
Szczerze to już mnie to w****ia i nie za bardzo mam już tu ochotę wchodzić. Nie to nie, wystarczy powiedzieć.
Większość zdarzyłem tu polubić, Ciebie Sad też. Siedzę tylko tu z wami i w zdrowiu, ale jak ma być tak jak teraz to ją to *******e.

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5100 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 35952
luks, dobry patent na retencje
btw siema

Codziennie budzę się większy, ale dzisiaj to już przesadziłem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol Po Operacji Ginekomasti

Następny temat

problem

WHEY premium