SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

### POPRAW ROZMIAR ŁAPY ###

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2520
Jak do tej pory próbowałem wziąć się za pożądny trening "muła" (tak na biceps mówie), ale jakoś mi nie idzie. Nie lubie ćwiczyć tej partii. Tak miałem kiedyś z barkami, potem barki stały się moim ulubionym ćwiczeniem, to samo było przy nogach i plecach. Licze że w końcu przyjdzie czas na bicepsy. Obecnie pasjami robie sciąganie wyciągu do karku i podciąganie sztangi w opadzie. A najbardzije pasjami wykonuje martwy ciąg którego zresztą do niedawna nienawidziłem. Licze że przekonam się do trenignu bicepsów bo triceps mam mocniejszy i bardziej zaakcentowany niż bica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
polecam Ci ten planik

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Nic nowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
faktycznie nic nowego, mam na myśli ten sceptycyzm mistrzów klawiatury

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
nie koniecznie treningi mistrzów i zawodowców muszą być świetne dla każego

Nie próbowałem takiego treningu, ale zbyt intensywny, dla Kamila taki trening w sam raz, ale wiadomo jak doping odgrywa rolę w tym sporcie

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
Jakie diamteralnie różne wypowiedzi tu znajduję

BTW uważam, że jako okresowy priorytetowy atak na ruszenie bica nadaje się dla każdego średniozaawansowanego i koksy nie mają tu nic do tego

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no tak, ale musisz wsiąść pod uwagę to, że polecasz plan osoby która ma polepszoną regeneracje i lepszy stan anaboliczny (tak ładnie napisane hehe )niz zwykły zjadacz frytek i suplementów.
Więc nie koniecznie każdy musi osiągać na tym planie efekty, bo dla mnie taki trening to rzeźnia.

Zmieniony przez - Don Garcia w dniu 2007-03-06 18:14:38

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9083
ale tu chodzi o pompę ,katowanie !!
idąc za ta pokrętną logiką najlepiej spuszczać sobie sztangę na krtań..wtedy to dopiero jest pompa ,walka ,honor ,powolne milimetrowe ruchu... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
'Don Garcia' nie wymiękaj, jechałem tym planem na czysto i było extra, spokojnie można odpalić 4 tygodnie z takim planem i już ruszasz z bicem do przodu, przetestuj sam

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
Tak, masz rację 'snakeyez' tu chodzi o rozwalenie bica a nie grę w domino, więc nie jęcz już tylko weź się w garść

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trening na mase - prosze o ocene

Następny temat

2 warjanty treningu do sprawdzenia ;)

WHEY premium