SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!! Pytanko !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3255
Siemka, pozdrawiam Wszystkich forumowiczów, chciałbym sie Was(ekspertów ) poradzić w jednej sprawie, a mianowicie:
Ćwicze od 5 miesięcy, DIETE masową mam dobrze zbilansowaną, wszystko gra,masa idzie bardzo dobrze, z suplemanetów to tylko carbo po treningu(zadnych mocniejszych suplementów nie uzywam ), układ treningu zmieniam co 8 tyg.jak juz wspomniałem siła i masa idzie b.dobrze, jednak czuje pewne znurzenie treniningiem i mam pytanie czy nie zaszkodzi mi jesli bym zwiekszył liczbe seri, właczył superserie tzw.wytrzymałśc diete zostaje ta sama, poniewaz chciałbym przełamać monotonie treningów, ten planem chciałbym trenować 4tyg., Eksperci może być czy raczej mam pozostać przy swoim starym planie masowym??? Prosze o odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
Możesz właczyć do planu jakies małe urozmaicenia jesli pomoże ci to w efektywniejszym treningu, napewno nie wpłynie to negatywnie na ciebie o ile nie przesadzisz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
i nie zapomnij o robieniu regeneracji raz za czas... jesli trzeba nawet dluzszych ja jak zrobie czasami regeneracje dluzsza to juz nie moge wytrzymac bez sztangi

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 80 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3255
Miałem przerwy 1 tydz., diete strałem sie trzymać, pływałem dużo na kajaku,czyli duzo powtórzeń,trening odpowiadający robieniu rzezby i po przyjedzie zobaczyłem ze mimo to obwod sie zwiekszył, wieć przez 4 tyg. chciałbym zadziałąć na mieśnie nieco pod innym kątem(rzezbe planuje zacząć dopiero od kwietnia 2006) i chciałem sie dowiedzieć czy ten mój wymysł mi nie zaszkodzi w robieniu masy, czy może mam dalej kontynuować trening na mase(bedzie to 12 miesiećy z 3x1tydz przewami),czy moze zrobić wytrzymałść jako urozmaicenie.Prosze o odp. ekspertów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening a szkoła:(

Następny temat

Prosze o ocenke treningu na mase!!!!

WHEY premium