SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!Bigoreksja - dowiedz się czy jesteś bigorektykiem.!!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 42704

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
1. Czy ćwiczysz więcej niez to wydaje się być zgodne ze zdrowym rozsądkiem?? NIE

2. Czy kontynuujesz treningi nawet wtedy, gdy masz kontuzję?? NIE

3.Czy rezygnujesz ze spotkań z przyjaciółmi, z rodziną, ponieważ kolidują one z Twoimi rutynowymi zajęciami, tj. z treningiem i posiłkami?? TAK napewno nie w takim stopniu jak ktos pisal ze bedzie pogrzeb a ja na silke ale ogolnie (zawsze ) to tak jest trening to musi byc proste

4. Czy wydajesz bardzo dużo pieniędzy na odzywki i suplementy?? TAK

5. Czy bierzesz środki dopingujące?? narazie nie i wiem ze przez najblizsze kilka lat napewno nie choc bardzo mozliwe ze wogle sie obejdzie

6. Czy czujesz się nieszczęśliwy?? TAK ale glownie z innych powodow niz silka chociaz czasem przez silke tez ale rzadko, silka tez wiele razy poprawia humor jak np, wycisne wiecej to zazwyczaj przez caly dzien chodze caly szczesliwy i zadowolony nawet bardziej niz po seksie


wyszlo 3/3 czy jestem wali mnie to bo nie widze w tym zlych/negatwnych stron . SOG dla autora jesli wejdzie calkiem ciekawy temacik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
1. Czy ćwiczysz więcej niez to wydaje się być zgodne ze zdrowym rozsądkiem?? - zdażało się głownie w przeszłosci no ale teraz sie tez moze zdazyc...(czyli tak)
2. Czy kontynuujesz treningi nawet wtedy, gdy masz kontuzję?? nie miewam kontuzji
3.Czy rezygnujesz ze spotkań z przyjaciółmi, z rodziną, ponieważ kolidują one z Twoimi rutynowymi zajęciami, tj. z treningiem i posiłkami?? tak
4. Czy wydajesz bardzo dużo pieniędzy na odzywki i suplementy?? tak(jak na mnie)
5. Czy bierzesz środki dopingujące?? nie
6. Czy czujesz się nieszczęśliwy?? tak

mhmm

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1225 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6005
czlowiek pompka az po grób mowi sie trudno koksi sie dalej

test is the best!

CU IN HELL!!!

http://www.sfd.pl/temat225886

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 174 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1832
Czy ćwiczysz więcej niez to wydaje się być zgodne ze zdrowym rozsądkiem?? TAk
2. Czy kontynuujesz treningi nawet wtedy, gdy masz kontuzję?? jak juz mi sie zdazyla a nie boli bardzo to TAK
3.Czy rezygnujesz ze spotkań z przyjaciółmi, z rodziną, ponieważ kolidują one z Twoimi rutynowymi zajęciami, tj. z treningiem i posiłkami?? tak jak juz jest jakis pogrzeb to przesuwam trening ale nie opuszczam zadnego

4. Czy wydajesz bardzo dużo pieniędzy na odzywki i suplementy?? tak(jak juz mam cos sobie kupic to kupuje kratynki bialeczko itd.)
5. Czy bierzesz środki dopingujące?? nie
6. Czy czujesz się nieszczęśliwy?? tak

"NO PAIN NO GAIN"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 729 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3168
Kur*wa zastanowic sie! latwo powiedziec!

dwie ostatnie na NIE


odkopuje, bo ciekawy watek

Pomoglem? Rzuc SOG'a...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 443 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17350
Pół tak pół nie więc jestem czy nie ??

Fotki mojej siłki: http://www.sfd.pl/temat291494/#post5 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gowno prawda , albo trenujesz na maxa albo sie zastanawiasz czy jestes chory, inaczej sukcesu nie osiagniesz, gdyby arnold myslal ze jest chory to dzisaj by robił gdzies na budowie a tak jest gubernatorem i kilkakrotnym mr o
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 818 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3298
ja tam nie mam nic takiego mimo tego ze schudlem 14 kg w ciagu 2 miesiecy to i tak mi to lata....mi mowiono o tym w szkole na godzinie wychowawczej to jeden z tematow na ta godzine przeznaczony....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1422 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11303
Każdy kto ćwiczy jest po części bigorektykiem.
Ja gdy staje przed lustrem to chociaż normalnie wiem, że jestem duży, większy od innych to podświadomie widze co raz mniejsze mięśnie i chce żeby były większe. Człowiek myśli, że jak będzie miał 50 w ramieniu to już tego nie będzie. To będzie zawsze. Ale, żeby być takim maksymalnym bigorektykiem to mało kto chyba jest

Szczyt siły - wyprostować gryf łamany.

Faceci rodzą się piekni, kobiety muszą się malować .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozważania na temat koksu %-)

Następny temat

jak pogodzic sztuki walki z silka

WHEY premium