SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!!SPAM!!!!!!!! - 7 dziewczat z albatrosa tys jedyna..imie masz Omnadryna..SPAM!!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 171548

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
coraz nudniejszy ten spam sie robi.

coraz mniej osób tu zagląda itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5259 Wiek 2 lata Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61816
strefa bo w zyciu sa wazniejsze sprawy niz spamowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3104 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42007
bo nie moj


co ty bys zrobil bez spamu chlopie powiedz mi

NA TRENINGU PŁACZ W WALCE SIE ŚMIEJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
siema chłopaki

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
siema
trzeba swiezejj krwi
wtedy bedzie ciekawszy

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
cicho wszędzie, głucho wszędzie
co to będzie? co to będzie?

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17026 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 105050
a tam Darek ******lisz


id pograc w red faction bo mnie sie juz nudzi !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
a ja dzis pierwszy trening po przerwie niestety klata, ale jest też triceps

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3712 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59650
a ja w zeszlym tyg 2 trenigi na w tm zadem
myslee ze po cyklu kreatynowym wystarczy tej regeneracji i dzis moze dzis zrobie akis trening

Wszędzie dobrze, ale najlepiej tam gdzie się czujesz dobrze )))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2386 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 28303
ja zrobiłem cykl na mono myslalem że będzie dobrze, 5 dni biegunki prawie zero zarcia mierze się a tu prawie zero tylko w pasie 0,5cm mniej
****a tyle poświęceń pieniedzy czasu i ****a z tego

Ale czekajcie wszyscy zblędną Wam twarze jeszcze kilka miesiecy ja Wam k***a pokaże

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

**Omy 10 szczałów,metki troche no i w SPAMIE masz robote %-)**

Następny temat

Testosteron Propinat DB PHARMA

WHEY premium