SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AminoMAX 6800 & Creatine 1000 z Olimpa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
Chciałbym zapytać kogoś kto się zna czy mogłbym AminoMax brać w połączeniu razem z tą kreatyną??Zakupiłem AminoMax 6800 320 kapsułek i chcialbym jeszcze sobie dokupić do tego tą kretke 400 tabletek a może 200??aha jeszcze jedno bo pisze ze amnino bierze sie 8 kapsułek zaraz po treningu a ta kretkę też zaraz po treningu to miałbym brać aminki z kretką razem zaraz po ćwiczeniach..???lyknąć aminki i zaraz kreatne po tym??...doradźcie i napiszcie co o tym myślicie...chce proste odpowiedzi...jeżeli nie odpiszecie mi na te pytania tylko będziecie się pytać ile ćwiczę itp to zapytam kogoś znajomego bo znają sie na rzeczy tylko nie miałem czasu nikogo zapytać dzięki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Jeżeli robisz mase to aminomax zbędne. Zostaw na redukcje albo dawkuj jak producent przykazał
Mono w treningowe 5 tabletek rano, 5 tab. przed treningiem
w nietreningowe 5 tabletek rano
Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 40
borysmk dzięki...mam nadzieje że jeszcze pare osob sie wypowie i sobie wszystko to jakos poukładam...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co zjesc na poczatek?

Następny temat

Gain Bolic 6000 i co później?

WHEY premium