SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zyly pod oczami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7736

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5007
Witam od dluzszego czasu mam pod oczami zyly :( zimne oklady czy kremy pod oczy nie pomagaja. Gdzies wyczytalem ze cos z nerkami moge miec... :/
Da sie w ogole cos z tym zrobic ?
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
żyły ??
nie kumam ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5007
no pod oczmi wystaja lekko zyly i oczy wygladaja jakby byly podkrazone lub jakby mi ktos oko podbil :P inaczej nie wiem jak wytlumaczyc... :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Posmaruj Arcalenem, moze cos pomoze. (taka masc z arniki - jest na bazie jakies wazeliny czy czegos takiego, jest jeszcze inna, z FlosLeku ale ona jest niedobra, bo moze wysuszac skore, poza tym zawiera skladniki, ktorych nie lubie).
Ja Arcalen stosuje czasami pod oczy i niby jakas poprawe widze - moze nie totalnie ogromna, ale cos tam jest.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
A moze za duzo czasu spedzasz przed komputerem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeśli te cienie nie są cechą charakterystyczną dla Twojej urody(niektórzy po prostu tak mają i już;)ani hulaszczego trybu zycia;)i niedosypiania i nie znikają po dłuższym odpoczynku to musisz wziąć pod uwagę,że moze to być objaw choroby-np.nerek,tarczycy,często alergii(tzw.okulary alergiczne) albo robaczycy.
Proste badania mogą to potwierdzić lub wykluczyć i chyba powinieneś o nich pomyśleć.

pozdrawiam:)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 233 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6333
A ćwiczysz na siłowni ?
Mój znajomy miał właśnie coś takiego gdy ostro sie kataował na siłowni.
Nie wiem czy są na to jakieś maści, ale jeżeli ćwiczysz to zaprzestań na jakiś czas może się poprawi.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olej z krokosza

Następny temat

GINEKOMASTIA GALERIA

Wiecej