SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283310

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Czasami żałuję, że odpuściłem tutaj moderowanie.
gitziomek, jesteś zwykłym pajacem. I niczym więcej.

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51
Wilk ciekawe jak bysmy sie spotkali na realu czy bys tak samo byl odwazny jak i teraz !!!! Gorenzo : policjant niewiem jak by sie staral nie zostal by gitem w wiezieniu kazdy by szybko sie dowiedzial ze byl psem , mialby prze..bane , jestem pewny zeby go skitrali do wora :!!

git czlowiek :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22683
Gitziomek co Ty wogule gadasz za bzdury.Ku*wa az czytac tego nie moge Ty moze i grypsowałes ale chyba za alimenty.Bajere masz lewą strasznie i wogule ten nick "Gitziomek" widac ze lewizna jakas jestes więc lepiej zamilcz...widać ze nie wiesz co to charakter więc jak mogłes siedziec z charakternymi?I te spinki typu ciekawe czy byłbys kozak w realu to sobie zostaw dla młodszych kolegow na podwórku którzy myślą ze jestes h*j wie jaki kozak.Na CZŁOWIEKA(nie zadnego gita) to Ty nie wyglądasz,moze i siedziales z grypserą ale za duzego szacunku to nie miałes na celi,łatwo jest rozkminic takich jak Ty więc skoncz poprostu -skoncz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
gitziomek: skończ popisy. Napakowanych "byczków" zachwyconych sobą nam w dziale nie trzeba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to czytam to mi niedobrze
gitziomek - czy możesz się pochwalić czymś innymi niż "kim to ja nie jestem?"
nie wiem, zrobiłeś kiedyś sam taboret, naprawiłeś rower, dałeś kobiecie kwiatka na urodziny, albo dałeś 10 PLN na Owsiaka ?
bo dla normalnego człowieka właśnie takie rzeczy są ważne a nie to że możesz komuś dać po mordzie bo w internecie miał inne zdanie niż Ty - bo to żadna sztuka - może kiedyś zmądrzejesz - czego Ci życzę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11548
gitziomek przeczytaj profil wilka a potem cos gadaj
ps.nie mam szacunku dla git ludzi sory ale dla mnie to smiecie.
pozdr.

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<
http://www.youtube.com/watch?v=330zACU0b6E&mode=related&search= 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11548
szacun dla wilka wojtas z 18bdsz

>Nie dyskutuj z d****em bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doswiadczeniem<
http://www.youtube.com/watch?v=330zACU0b6E&mode=related&search= 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 826 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5840
Powtórze pytanie bo nikt nie odpowiedział a kłócicie się z jakimś gitziomkiem :) Co oznacza kropka na klacie? w okolicach mostka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
gitziomek - ahahahahahahaha wiedziałem, że tak mu odpiszesz.

Powiem Ci tak, ogolnie strasznie biedną masz tą bajere widzisz? Nikt tu się nie dał złapać.

Nie wiem czemu się tak tym szczycisz że pobiłeś policjanta, siedziałeś w więzieniu i masz wypaczoną psychike?

Uwierz, że 99% ludzi nie wie co to jest grypsowanie, a Ciebie poznawszy twoje czyny uznałoby za zwykłą 'szumowine' i osobe którą należy odizolować od społeczeństwa.

Jeżeli uważasz że pobicie kogoś aż straci świadomość lub połamanie go jest warte kilku lat pozbawienia wolności dla szpanu i bajery przed innymi gitziomkami to ->



Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-07-17 14:55:34
1

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co prawda to prawda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium