SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie wiezienne,symbole i takie tam ...

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 411 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Dość szczegółowe objęcie tematu, ale są pewne nieścisłości.Pracowałem w tamtym czasie w areszcie na oddziale mieszkalnym, i z pewnymi sprawami związanymi z przynależnością do podkultury chętnie bym podyskutował. Nie twierdzę że nie masz racji, bo w społeczeństwie więziennym " co kraj to obyczaj " i to co jest regułą na południu Polski, nie jest w centrum lub na północy. Po prostu jest to dość płynna materia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Może trochę OFF TOP
Ale bardzo proszę o odpowiedź osobę, która może ją zna.

Czy Krzysztof Jędrzejczak ps. "Jędrzej" siedzi teraz w więzieniu i jaki ma wyrok oraz czy ma brata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 247 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5466
Up
Ktoś sie orientował w ośmiornicy łódzkiej, chyba gladiator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6
Witam a czy mógbły mi ktoś napisać czy taki tatuaż na ramieniu wąż owinięty wokół serca coś znaczy? A co znaczą 3 kropki ułożone poziomo na przedramieniu u góry i jakieś pojedyńcze na nogach kropki - na łydkach, to u jednej osoby są, bo na nadgarstku ma przerwę w życiorysie, Z góry dziękuję :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4
Panowie mam pytanko,ale konkretnie do kogoś kto siedział i wie.
Powiedzmy że koleś jest młody w wieku około 22 lata i trafia na tzw.sanki za handel narkotykami,spędza tam około 6 miesięcy po czym wychodzi na wolność bo dostaje wyrok w zawieszeniu.Czy taki gość mógł w tym czasie grypsować? czy jest to za krótki okres i czy nie było by tak że jeśli by grypsował to by dostał normalny wyrok przez to a nie zawiasy?
Proszę o konkretną odpowiedz.Dodam że mógł rozmawiać językiem migowym z innymi ludzmi z wolnosci prze okno w celi.Czy to już oznacza że grypsował? czy frajer też może rozmawiać przez okno celi z ludzmi z zewnatrz? Dziękuje za odpowiedz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4089
Proszę bardzo Doktorat z Grypsu.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2
ale macie dziecinne wypowiedzi,naogladaliscie sie symetri chyba,ja mam 47 lat a 22 lata mam odsiedzone wiem wiem jak tam jest.i nigdy nie grypsowalem.nienawidze szamakow poprostu a jak masz zamiar wjechac za jakies drobne przestepstwo to lepiej wybierz jak to nazwali dzieci "frajernie" nie chwale sie i nie zycze nikomu trafiac tam na dluzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
A orientuje się ktoś jak jest w zachodnioeuropejskich więzieniach? Niemcy, Francja, Anglia, Włochy, Hiszpania itp.?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 213
Panowie mam pytanko,ale konkretnie do kogoś kto siedział i wie.
Powiedzmy że koleś jest młody w wieku około 22 lata i trafia na tzw.sanki za handel narkotykami,spędza tam około 6 miesięcy po czym wychodzi na wolność bo dostaje wyrok w zawieszeniu.Czy taki gość mógł w tym czasie grypsować? czy jest to za krótki okres i czy nie było by tak że jeśli by grypsował to by dostał normalny wyrok przez to a nie zawiasy?
Proszę o konkretną odpowiedz.Doedam że mógł rozmawiać językiem migowym z innymi ludzmi z wolnosci prze okno w celi.Czy to już oznacza że grypsował? czy frajer też może rozmawiać przez okno celi z ludzmi z zewnatrz? Dziękuje za odpowiedz.


-Moze grypsować przez te 6 miesiecy, tylko ktoś musi go podnieść do grypsowanie, musi sie wybic, i ktoś najlepiej potwierdzić ze to dobry chłopak.To ze rozmawiał prez okno, to świadczy o tym ze ktoś mu przewinoł bajer, nie nawidze okreslenia frajer- frajer to na ochronkach siedzi, oni nei znaja takiego bajeru, chodz niektorzy dobrze sie kamuflują z tym żę są frajerami.Żeby wydziargać sobie cynkówke musi mieć czystyy akt oskarzenia, chodz znam przykład typa który miał cynkówe- a potem wyszło ze jest rozj**undą i zleciał do wora.
Ogólnie poj**ane ; ) czeka nam nie wyrok 3 lata, a odjechane mam 1.4 miesiaca pzdr

ANTY SZAMAK
TYLKO CFANIAK

Wbijemy homonto na fałszywe szmaty
http://www.youtube.com/watch?v=JF12cgifV3k

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lennox w K-1

Następny temat

Kiedy nastepuje pierwszy ruch przeciwnika...

WHEY premium