SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zycie na koksie ( III stopień wtajemniczenia)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 81363

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3766 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23755
Songo z dragon ball Z
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
ja ******le kocham ten dzial nawet na inso nie ma takich zrytów łbów jak tutaj

btw. wczoraj ze mna panna zerwala (przez smsa )

http://wicek-lampy.cba.pl/

"profesjonalna" naprawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
Tomek na tropach Yeti !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424
baltazar gabka

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59
Spamo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1587 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56426
!!! Rysio z klanu !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Doktor Quinn.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
komisarz Zawada

ps. ale juz spamowi mowimy nie bo sie gowno z posta zrobi

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59
Zawada buehehehehe...rozjeebałeś mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
A wracajac do sterydow i uzaleznienia, to nikt sie nie chce przyznac tak naprawde na forum publicznym ze od sterydow sie mozna bezproblemu uwolnic.
Zakladam ze robie 3 cykle i robie tyle , mam to co chcialem i jest super.
Wszyscy mowia ze jest super i szczerza kly na forum JEST SUPER JEST SUPER
gowno prawda NIE JEST SUPER nie bylo i nie bedzie. Mam wrazenie ze wielu z nas to wie i sie z tym pogodzilo , albo jeszcze tego nie dostrzega, ze sterydy maja duzy wplyw na ich zycie. Niue watpie ze sa ludzie o tak mocnej psychice i sa tak dojzali ze umieja kortzystac ze sterydow z glowa ( choc moze tylko im sie tak wydaje).

Ostatnio rozkminilem ze nie chce wchodzic na cykl bo sie zabardzo wkrecam , przestaja sie liczyc inne rzeczy niz silka. Idzie na nia cala kasa, wiekszosc czasu, zaniedbuje inne rzeczy. Tyle za***istych rzeczy moglbym sobie kupic, zapisac sie na angielski , kupic jakies fajne auto ... zaczac robic to co robia "normalni" ludzie
Nie chce juz brac sterydow, trzymac diety , chce jesc jak normalni ludzie ,
zajac sie zyciem, nie martwic sie tym ze nie mam 47 w lapie , chcialbym zapomniec o tych calych cyklach, bialkach , martwych ciagach, przysiadach.
Wymyslilem ze bede chodzil na silke REKREACYJNIE .... nie pakujac w to kasy i nie poswiecajac temu duzo czasu. Tak poprostu bo to lubie. I uswiadomilem sobie ze nie moge. Smutne ale prawdziwe.

Nie chce , a juz zaplanowalem nastepny cykl i nie to zebym byla jakims starym koxiarzem bo jestem dopiero poczatkujacym. Przewaznie takie przemyslenia odrazu odrzucam wmawiajac sobie ze wszystko jest super, wiem co i jak i dam sobie z tym rade wkoncu nad wszytskim zapanuje. Odczasu do czasu to wraca jak bumerang, zreszta wielu userow ma podobnie i gadalismy o tym na gg, tylko ciezko sie do tego przyznac. Artlite z Urielem rozkminili to i sie wyrwali z tego shitu ale wsumie to byli sezonowcy wiec sie nie licza .. tak czy siak to daje do myslenia. Kilka innych osob tez ostatnio napisalo ze nie jest tak zielono jak im sie na poczatku wydawalo.

Kocham silke i kulturystyke ale niszczy mnie zle podejscie do niej i zle rozumienie jej celu

HK lat 22 anonimowy poczatkujacy koxocholik

ale podoba mi sie ze potrafimy smiac sie z wlasnych slabosci , kazdy pisze pol zartem pol serio ze faktycznie caly zcas wraca do saa a mial byc na off smutne ale prawdziwe

Bóg, Honor, SFD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WINKO ŻÓŁTE

Następny temat

Koks z Ukrainy

WHEY premium