SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwiekszyc dawke?....stagnacja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1517

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1880
Witam,
jestem w 8tyg cylku
4tyg: Deka 400ew susta 250 e4d
4tyg: Deka 400ew enan 300e4d
3tyg: Deka 300ew enan 300e4d
i od dluzszego czasu nic nie uroslo, zmiana diety nie pomaga i mysle teraz co tu zrobic. Mam jeszcze deci na 6 tyg po 300mg i wystarczajaco enana. Czy przerwac ten cykl na 12 tyg i sie odblokowac czy sprobowac cisnac ten cykl do konca soku i zwiekszyc dawki? Jesli cisnac dalej w jakich dawkach?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1880
OK. Poszlo. Teraz musze zawijac pozalatwiac sprawy wiec mnie jakies czas nie bedzie, ale z gory dziekoweczka! Sog poleci;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29269 Napisanych postów 62765 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901844
ja bym podbil dawki zwiekszyl kalorie i ciagnal puki klepie a jak nie klepie to odblok ew zmiana srodkow.nie ma co liczyc tygodniami tylko bic puki dziala i rosnie co trzeba.
mimo wszystko dluzej niz 12-14 tyg na jednym srodku bym nie jechal bo zastuj bedzie a zwiekszanie dawek juz malo co da.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ale zdajesz sobie sprawy, ze wiecej towaru musi byc poparte wieksza iloscia jedzenia, zeby rosnac? moze sie nawet zdarzyc, ze samo zwiekszenie ilosci zarcia pomoze na przyrosty masy (bo masa w wiekszosci od zarcia wlasnie zalezy).

przemysl ten temat.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1880
no wlasnie duzo zwiekszylem ilosc zarcia, az nie moge przejesc, jeszcze owocem dobijam ale to i tak za wiele nie zmienilo, od 3tyg tylko 1kg do przodu;/ jedynie sila mi troche idzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29269 Napisanych postów 62765 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901844
sila idzie towar dziala.problem tkwi w diecie.
ile obecnie wazysz i ile zjadasz kalori? daj ilosc makroskladnikow na kgmc

pomysl co zrobic zeby przejadac wieksze ilosci zarcia.nowe potrawy smaczniesze przygotowanie szejki jajeczne z owocem i owsianymi.ew podbijaj kcal oliwa kieliszek po posilku zawsze sie zmiesci.

Zmieniony przez - Mumin222 w dniu 2010-05-20 00:22:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
ale nie ma tez co na chama zwiekszac kalorii, ja tak teraz zrobilem bo myslalem(a raczej wmowiono mi tutaj ), ze dawki sa odpowiednie tylko dieta za malo kcal podbilem ile sie dalo i efekt taki ze przy +6-7kg lapa tylko 1cm, a pas az 4cm

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29269 Napisanych postów 62765 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901844
kazda skrajnosc jest niezdrowa.trzeba trzymac reke na pulsie obserwowac organizm wyciagac wnioski dzialac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1880
jem teraz ok 3500kcal, a w tym B: 300g, WW: 550g, T: 60g wiec wydaje mi sie ze juz nie ma co ich zwiekszac... myslalem tez ze moze problem tkwi w technice wykonywanych cwiczen, ale pracowalem nad technika i to tez wykluczam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
masz razem ok 3940kcal, ale mozesz sprobowac dorzucic troche tluszczy, dawke tez bym lekko podbil

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1880
to na jakie dawki wejsc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
4000kcal jem w nietreningowe, 5000kcal w treningowe i chudne. waga 100kg, jakosc - umiarkowanie zylasta. jak widzisz kalorie to sprawa bardzo wzgledna. radze ci poprobowac wiekszej ilosci tluszczy (ja jem nawet 180-200g tluszczu dziennie w nietreningowe) w nietreningowe i mniejsze ilosci wegli (np 300), a w treningowe idziesz tak jak masz teraz, tylko dokladasz deczko wiecej tluszczu (z oliwy, tranu, jajek).

towar swoja droga, mozesz przykluc na szybko propa jakiegos, zeby efekty byly szybciej.

to oczywiscie jedna z mozliwosci i tylko moja podpowiedz, ale moze cos ci pomoze.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dozutka mety albo zmiana na propa pod koniec cyklu ??

Następny temat

Jednodniowe kopnięcie.

WHEY premium