SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zrzucenie tłuszczu i forma xd

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witam zarejestrowałem się na tym forum w celu uzyskaniu kilku porad , oceń czy może kilku słów krytyki ;p , pewne jest to ze chce uzyskać jakieś opinie dlatego zacznę o przedstawienia tematu nad którym chciałbym się skupić .

W tym momencie ważę 80,8kg , na początku lipca ważyłem ponad 87 przy wzroście 1,80m , sprawa wygląda następująco poczułem spadek brzucha , w pasie straciłem około 8 cm z 97 na 90 ogólnie czuję się "lżejszy" ale to nadal mało chce zejść maxymalnie ile się da i uzyskać przyzwoitą formą bo nadal mam spore zasoby tłuszczu , Zazwyczaj osoby znające się w temacie potrzebują kilka informacji co treningu , odżywiania więc u mnie sprawa ta wygląda tak :
3x w tygodniu 1,5h trening piłki nożnej , 1x w tygodniu 90minutowy mecz na pełnych obrotach , w dni relaxu- weekend 10km trasa na rowerku , co do odżywiania od dłuższego czasu nie mam potrzeby jedzenia , po prostu mi się nie chce , nie jestem głodny nie mam ochoty , Odkąd zacząłem się odchudzać nie jem słodyczy , nie słodzę herbaty , śmietany przestawiłem na kefiry , ale co do jedzenia jest tak ze wstanę koło 10 , zjem śniadanie o 11 2-3 kanapki , miskę płatków , potem koło 13-14 jakaś zupa ze 2 łyżki wazowe , czasem ciut mięsa , jakiś ryż , bo kartofli nie jem , przed treningiem nic , po mooże 2 kanapki ale to jak jestem głodny :), nie pijam napoi gazowanych pije wodę ale z umiarem , od weekendu do weekendu piwko , jakiś grill ale to też tak żeby zjeść zasmakować i na tym finito.

PS teoretycznie sporo trenuje biegam itp. Lecz w ciągu kilku poprzednich lat zapuściłem się w tłuszczu , choć zawsze lubiłem uprawiać sport , niektórzy typują tutaj wpływ leków na bazie sterydów za czasów dziecka , ponieważ nie będę kłamać ani się usprawiedliwiać ale zawsze lubiłem rekreacje i sport dlatego proszę pomóżcie mi co robić aby przy tym zasobie wysiłku fizycznego spalić co się da .

PS , codziennie robię po 50 brzuszków i ze 30 pompek , Pozdrawiam i liczę na profesjonalne opinie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
Także po 1: dużo poczytaj jeżeli chcesz przejść na jakościowo lepszą i wydatniejszą dietę musisz znać jej zasady, podstawowe linki:
https://www.sfd.pl/10_rad_co_do_odżywiania!-t447107.html
https://www.sfd.pl/Dieta_odchudzające_-_komponowanie_posiłków,_znaczenie_odpoczynku-t398329.html
https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html
https://www.sfd.pl/Zbiór_linków_działu_Odżywianie-t418003.html
2.Napisałeś: "w dni relaxu- weekend 10km trasa na rowerku", przy tym jak napisałeś, że trenujesz piłkę i masz 3x trening + mecz to ja proponuję, z tym rowerkiem ustalić sobie tak, żebyś chociaż 1 dzień miał wolny od sportu, daj odpocząć swoim mięśniom, stawom, ścięgnom, katowanie się też nie jest dobre.
3."....od dłuższego czasu nie mam potrzeby jedzenia" jeść trzeba, to chyba oczywiste, zapewne nie masz takiej potrzeby, bo nie jesz regularnie, jeść trzeba co 3h (max.4)
4."...przed treningiem nic" wielki błąd, ale poczytaj linki ww. to wszystko się wyjaśni.
5."...pije wodę ale z umiarem" Dlaczego?! Woda jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego naszego organizmu, poważny błąd! Wszystkie funkcje życiowe oparte są o wodę. Pić jej trzeba od 30 do 45 ml/kg, a w Twoim przypadku, dużo jej tracisz podczas wysiłku, ustalił bym 50-60ml/kg, czyli ok. 4,5l
6."...od weekendu do weekendu piwko" no ok byle nie przesadzić, jak to zazwyczaj bywa :)
Mam nadzieję, że pomogłem :) pozdro

Twoje wymówki są śmieszne.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Dieta/do oceny

WHEY premium