SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zostanie w miare wyrzezbionym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
siema
słuchajcie mam taki problem bo zamierzam wziasc metke z prolo
1-5meta 20mg ed
1-8(albo do 10?)prolo 200mg (e5 czy e7d??wygodniej by mi było co 7)

jeszcze zaznacze ze to moj 1 cykl wczesniej tylko brałem stanazol w tabsach i clenu troche i efki

i pytanie brzmi co zrobic zeby na takich srodkach za bardzo mnie nie zalało woda i tłuszczem ??
oprucz oczywiscie zdrowej dobrej diety i do tego cynk ...co jeszcze mozna zrobic ??
bo bardzo mi zalezy na tym zeby zwiekszyc mase miesniowa ale przy tym nie moge za bardzo sie zapuscic bo cykl bedzie od stycznia a pozniej na wakacje chcem forme szybko doszlifowac(zeby nie było ze jestem sezonowcem cwicze juz kilka lat )
dzieki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 460 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7285
1-6 Prop 50mg/c2d
1-5 Stanazol 25mg/ed

Polecam cos takiego jesli kusi cie meta zrób

1-6 Prop 50mg/c2d
1-5 Meta 15mg/ed

PCT:
Trzy dni po ostatnim strzale propa
1 dzien Clomid 150mg/ed
2-4 Dnia Clomid 100mg/ed
5-12 dnia Clomid 50mg/ed

W czasie cyklu miej pod reka nolve i gdy załwazysz pojawiajaca sie gino lub aromatyzacje(niepowinna wystapic) to od momentu wystapienia do konca odbloku
Nolva 10mg/ed

Zmieniony przez - rakswek w dniu 2006-12-04 19:46:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21704 Napisanych postów 71275 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575735
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
1.WIEK: 19
2.WAGA: 82
3.WZROST: 182
4.WYMIARY:
BICEPS: 40
KLATA: 115
UDO: 63
TALIA: 77
5.STAZ NA SILOWNI: 4lata
6.DIETA
BIALKO: 3
WEGLOWDANY:5
TLUSZCZ: 1
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: stanazolol,efka,clen małe dawki
8.TRENING: 4w tyg
9.CEL CYKLU: zdobycie nie tyle czystego miesa co sporo masy i miesni ale przy tym za bardzo sie nei zalac
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: 6 miechow
11.POZIOM BF% mały
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): tendencja do tycia:(
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: sa skłonnosci


i tak poza tym wiec moze wezme do tego cyklu nolve przez cały okrec cyklu??
bo oprucz tego clomid 24 tabsy po 2 tyg od zakonczenia brania prolo.
i po cyklu kreatyna (lepiej mono czy jakis jabłczan czy stack?)i clen mysle na spadki i przy okazji troche spali ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
to jak z tym myslicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
jak masz tendencje do tycia to nie wal mety z enanem

wydymac caly swiat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
węgle wyłącznie o niskim ig...tylko czyste bialko dobrej jakości....bilans kaloryczny tez by sie przydalo wyliczyc....więcej niz 1000kcal na plus nie dodawaj,a kalorie ponad bilans niech w polowie pochodza ze zdrowych tluszczy, jesli biegasz regularnie to rob to dalej,jak nie to zacznij,codziennie rano na pusty bebzon godzina lekkiego truchtu,albo rowerek w jednostajnym tempie(oszczedzi glikogen a dopali fat),na silowni zwiększ intensywność skracając przerwy między seriami...mete sobie daruj bo momentalnie masz po wydolności,i dupa zimna nie aeroby,zamien na wino,albo jeszcze lepiej na supre,nolva jak najbardziej,pol tabsa dzien styka,a o paleniu fatu po cyklu zapomnij,po cyklu przyrosty sie utrzymuje,a nie wpedza w katabolizm próbujac palic fet,dawki koksów to Ci kto inny rozpisze,bo ja ide w kime...%)

dieta jest najważniejsza,przyłóż się a bedzie wypas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
"9.CEL CYKLU: zdobycie nie tyle czystego miesa co sporo masy i miesni ale przy tym za bardzo sie nei zalac "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
diete trzymam dobra
a jezeli chodzi o to zebym darował sobie prolo z meta to raczej nie ...bo chcem duuzo masy a na propie z winem zrobie z połowe tego :/
jezeli bede trzymałdiete taka jak pisaliscie to po tych srodkach mnie nie zaleje tłuszczem i woda??bo podobno niektorzy nawet sie rzebia na omce ;]i grunt to dieta ( oczywiscie ich genetyka napewno jest inna niz moja no ale jednak jak to jest z tym??jak sie ma diete dopracowana to przy dłuzszych estrach sie tak duzo nie spase ?:D:D)
jezeli bym przykladowo brał to styczen luty ...marzec kwiecien podtrzymywał na krecie i potem na sucho troche a na maj czerwiec wycinka na clenie ???zeby popaliło fat??(juz nie pisze o zmianach diety itp bo to oczywiste)

a moze nolva podczas cyklu w pewnym stopniu załątwi sprawe??no i cynk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
krzychen :D:D chodzi mi o to ze troche tłuszczyku moze pujsc bo i tak pozniej robie wycinke ...ale zeby nie poszło tyle zebym sie pozniej niewiadomo ile z tym meczył :/

myslałem nad propem do mety ale niechcem sie tak czesto kłuc:/

duzo lepiej by mi było np 250mg e7d(co wy na to ?niektorzy tak biora...nie za duze wachania soku?)mowie o prolo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12139
no kluc sie trzeba bez tego nie da rady. na ladna mase bym polączyl superke+prop+metka-tego dawki do 20mg/dzien i powinno wyjsc ladne miesko ale jak chcesz tanio to metka+prolo tez da rade ale gorzej i tyle, cykl ogolem nie jest zły pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1640
dobra dzieki w takim razie na ten raz wezme mete z prolo a pozniej bede sie bawił w nandrolony itp w pozniejszych cyklach :)
teraz sobie zrobie mase ..pozniej wyrzezbie na wakacje a po wakacjach moze jakis cyklik juz ma krotkich estrach np supra z popem ...
myslicie ze takie dawki jak pisałem moga byc ??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po omie

Następny temat

Przesyłki soku poza kraj...?

Wiecej