SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmodyfikowany Act

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 884

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Witam

Ostatnio zaczalem trening ACT. Jest tylko taki "maly" problem...mam tylko atlas(Body Sculpture) i po kazdym cwiczeniu musze rozkrecic "pol" atlasu zeby moc zaczac nastepne cwiczenie. Czy moge troche zmodyfikowac ACT? Myslalem zeby wykonywac tych 12 cw, ale po 1 serii na maxa...nie wiem tylko czy na duzym ciezarze czy na mniejszym. Generalnie zalezy mi na sile i wytrzymalosc...jakby po drodze pare kilo wpadlo i owbody by sie zwiekszyly to takze bym sie nie obrazil:)



1.Skłony w leżeniu (brzuszki),

2.Prostowanie nóg na maszynie w siadzie (czworogłowe ud),

3.Uginanie nóg na maszynie w staniu (dwugłowe ud),

4.Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej (klatka),

5.Unoszenie sztangielek bokiem w staniu (naramienne-boczne aktony)

6. Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia (wszystkie aktony + czworoboczny grzbietu)

7.Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (najszersze grzbietu),

8.Skłony tułowia w leżeniu na ławce "dzień dobry" (proste grzbietu)

9.Uginanie ramion na modlitewniku (bicepsy),

10.Prostowanie ramion na wyciągu (tricepsy),

11.Ściskacz (przedramiona),

12.Wspięcia na palce w staniu-z maksymalnym rozciągnięciem łydek-podkładka pod palce (łydki).





Zmieniony przez - Ramirezzzz w dniu 2004-12-18 00:43:42

BUSHI NO ICHI GON

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 685 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8020
mozna modyfikowac act! ten jest ok! ale na przedramiona zamiast sciskaczy sa lepsze cwiczenia jesli chodzi o 1 serie, to mija sie z zalozeniami tego treningu, wiec zrob zgodnie z zaleceniem zacznij od 2 i przechodz do wiekszej liczby

zawsze mialem duzego bica choc
robilem pompki! mentos

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
...chetnie bym spelnil wszystkie zalozenia ACT tylko, ze...mam atlas...jak juz pisalem. Na atlasie nie jest takie proste zmodyfikowanie stanowiska. Chodzi tu głownie o czas...nie moge przejsc natychmiast do nastepnego cwiczenia, gdyz ten czas trace na dokrecanie roznych elementow.

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Dzieki juz nie musicie odpowiadac...znalazlem to o co mi chodzilo...trening HIT.

Pozdrawiam

BUSHI NO ICHI GON

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na sile poprosze o pomoc

Następny temat

Trening mięśni grzbietu!

WHEY premium