SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmienne spożycie węglowodanów na przestrzeni tygodnia-co o tym myślicie?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

Ilość wyświetleń tematu: 1071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 251 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1691
W ostatnim numerze KiF przeczytałam o diecie redukcyjnej, gdzie znacznie manipuluje się węglami w poszczególne dni.

"Cały plan (dane przykładowe dla osób o wadze ciała ok. 90 kg.) mógłby więc wyglądać następująco:
Niedziela: wysokie spożycie ww (dzień "oszukiwania") i 200g białka.
Poniedziałki i wtorki:średnie spożycie ww (100-150g)
Środy i czwartki: niskie spożycie ww (zielone warzywa, bez skrobi)
Piątki i soboty: średnie spożycie ww (100-150g)"


Czy jest może ktoś, kto wypróbował ten sposób na własnej skórze?Nie wiem też czy to "średnie" spożycie węgli jest takie średnie rzeczywiście-jak tyle czasami zjadłam, to na następnym treningu wydolność znacznie mi spadała, z kolei nie wierzę,że takie bezkarne obżarstwo w niedzielę będzie takie bez znaczenia, no nie? Fajnie jakby się ktoś konkretnie wypowiedział

be like water...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9821
z kolei nie wierzę,że takie bezkarne obżarstwo w niedzielę będzie takie bez znaczenia, no nie?

w tym przypadku liczymy tygodniowy bilans kalorii/weglowodanow. Jezeli sie zgadza to nie bedzie problemu...

Nie czytalem kif wiec ciezko mi cokolwiek wiecej napisac....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fervex na grypę, a trening.

Następny temat

Jak schudnąc

WHEY premium