SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 938

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
witam .cwicze juz dosc dlugo .dotychczas glownie cwiczylem splitem.od jakiegos czasu zaczalem zmieniac trening.wczesniej korzystalem z gotowych wzorow.teraz sprobowalem cwiczyc razem klatke plecy i barki.robie superserie .wyciskanie na plaskiej 15 pow + sciaganie wyciagu za plecy 15 pow + wyciskanie sztangi za karku 15 pow.robie 3 takie serie.nastepnie dokladam ciezary i robie 12 pow i na koniec 10. pozniej robie skosna sciiagam wasko i wyciska sprzed glowy.taki sam schemat. i na koniec rozpietki na bramie, przyciaganie drazka wyciagu do klatki i na koniec wznosy bokiem.takze 3 x 3.na koniec treningu barki naprade pieka. teraz moje pytanie jak dlugo mozna tak cwiczyc i czy mozna robic to w poniedziaalek srode i piatek czy zrezygnowac z jednego dnia.zazaczam ze we czwartek cwicze nogi.brakuje czasu na rece.moze ktos odpowie czy rece lepiej robic na poczatku tygodnia czy na koncu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
imo padniesz szybko i sie przepalisz. odpuść.
no i zasadnicze pytanie - po co ci to?

jak split Ci sie znudził, to zrób FBW klasyczne 3/tydzień.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Co to znaczy, ze ćwiczysz dość długo?

Intensywność dobieramy do stażu.
Dla jednego taki trening to będzie masakra, a dla drugiego będzie lekko (np zawodowcy).

POZDRO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 197 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5858
dosc dlugo czyli ok 7 lat .a po to zeby cos ruszyc bo wydaje mi si eze mam zastoj .moze poprawic jakosc miesnia.dac miesniu jakis nowy bodziec do rozrostu.moze tez cos musze zmienic w diecie.wiecej warzyw pewnie by sie przydalo.dochodze do pewnej wagi ipozniej juz brzuch mi rosnie tylko i puchne na twarzy .czas na ssa chyba;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
SSA? Chyba SAA, ale odradzałbym.

Lepiej w miarę rozsądku pokombinować z dietą i ćwiczeniami. Racja, ćwiczysz długo. Już wiesz co na Ciebie dobrze działa.

Tak jak piszesz- pozmieniaj, pokombinuj i eksperymentuj.

Jeśli teraz uciekniesz do leków to pójdziesz na niepewną łatwiznę.

POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRENING NA MASE DO OCENY!!! OCENIAĆ!!!

Następny temat

Trening na łapy do oceny

WHEY premium