SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zmiana pory treningu - SOGi

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 624

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 183 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1954
od pewnego czasu ciezko u mnie idzie sila, trening mam wlasciwy , dieta tez jest. masa tez pomalutku idzie, ale nie tak jakbym chcial

zmienialem treningi, robilem przerwe ale dalej nic.

od zawsze trenowalem poznym popoludniem o godz. 17 albo 18. nigdy rano albo kolo poludnia.

i tu moje pytanie - czy np. zmiana pory treningu na rano powiedzmy na godz. 11 moze przyniesc jakies efekty pozytywne ? moze to spowodowac ze cos ruszy u mnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7248 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 40648
Nie, to raczej nie dociągnięcia w diecie i treningu.

zdr

www.pajacyk.pl

Jeśli pomogłem kliknij w pajacyka.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 8854 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25664
Waępie ,aby ruszyło.

Pamietaj ,że treninig trzeba zmieniać śr co 2 miesiące.
Pozdro

"Jakie to prawo jest kruche, skoro łamie je buchem.."

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 637 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4377
wklej trening tu może coś poradzimy
a dietę w dziale odżywianie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A6W a kręgosłup

Następny temat

ADZIK stara się jak może, każdemu dopomoże :)

Anna Nawrot - ocena sylwetki Boostery testosteronu a badania hormonalne - dlaczego są ważne? Phil Heath ryzykował życiem! Katarzyna Strzelczyk - ocena sylwetki Leksykon suplementacji: Acetyl-L-karnityna Suplementacja okołotreningowa Jaka kasza jest najzdrowsza? Pasja Maszyny o której nie wiedzieliście!