SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zmiana płci

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 482

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 172 dni Przeczytanych tematów 1
Witam chcę zmienić płeć na kobiecą usuwam wszystko penisa i jądra jak przygotować się do operacji i czy mam przejść na jakąś dietę przed zabiegiem panektomi całkowitej ADAM
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7612 Napisanych postów 106868 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1242488
Tu jest forum sportowe, zajmuejmy się tu taką tematyką, nie wiem czy dobrze że tu napisałeś

Raczej tutaj powinieneś napisać http://www.insomnia.pl/

Lub konsultować się z larzem prowadzący,m
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 178 Napisanych postów 450 Na forum 346 dni Przeczytanych tematów 38856
Czym będziesz sikał jak usuniesz penisa. Albo później zaczną Ci mówić że nie masz jaj, to najgorsza obraza.. zastanów sie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1723 Napisanych postów 46967 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 475754
Ile masz lat, z jakiego powodu myślisz o czymś takiem oraz z jakimi lekarzami się konsultowałeś ?
1

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol sciegna