SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zkrainyczarow DT - pods. str. 18

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 29790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
a no popatrz,nie doczytałam. Ja mam problem z odłożeniem sztangi na stojak, dzisiaj myślałam, że ją upuszczę.
Oczywiście żaden z panów bacznie obserwujących moje poczynania nie rzucił się na pomoc.
Też tak masz, ze na wolnych ciężarach jesteś jedyną dziewczyną a faceci rzucają spojrzenia w stylu co Ty Dziewczynko tutaj robisz?

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Na wolnych ciężarach jestem sama, ale mam akurat sympatycznych panów na siłowni. Żaden nie patrzy na mnie spod byka. Raczej starają się pomóc, czasem rzucą komplement odnośnie treningu i moich poczynań. Jak widzą, że np. skończyłam MC i zbieram się do odłożenia obciążeń to proponują pomoc. Odkładają mi czasami hantle na miejsce
Ja jestem osobą, którą większość określa jako "nie da się nie lubić" Zawsze jestem uśmiechnięta i często żartuję. Podobno działam na ludzi pozytywnie.

Zmieniony przez - zkrainyczarow w dniu 2013-10-21 21:58:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Zazdroszczę podejścia do życia i pogody ducha,
Ja jestem raczej z tych niepewnych siebie szarych myszek.
Robię swoje i unikam kontaktów z facetami.Nie mówię, ze są niemili czy coś, po prostu czuję się tam nieswojo.Wszystko zależy na kogo trafię na siłowni, niektórzy rzeczywiście są pomocni, inni twierdzą , ze ich rozpraszam , jeszcze inni patrzą z zaciekawieniem, ale ja i tak czuję się dziwnie.Przez te spojrzenia cały czas mam wrażenie, że coś robię nie tak.

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Mówi się, że uśmiech to najlepsza ozdoba kobiety i ja się z tym zgadzam. To zdecydowanie ułatwia życie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Dzisiejszy trening - crossfit.
Chyba podnosi mi się wydolność, bo byłam po treningu troszkę mniej zmęczona niż zazwyczaj i szybciej niż zwykle doszłam do normalnego oddechu.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Dziś DNT
Próbuję zebrać się do kupy, bo zakwasy na brzuchu i plecach dają trochę popalić. Oby do jutra przeszły



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Dzisiejszy trening szedł mi jak krew z nosa :'-(
Pewnie zmówił się z @



Rozpoczęłam od 10 min na bieżni z tempem 11km/h i serią rozgrzewkową.
W MC trochę dołożyłam, ale niestety w ostatniej serii przy 9 powtórzeniu poczułam spadek siły i zaokrągliłam plecy więc już nie próbowałam 10 .
W przysiadzie rozdzielnym ledwo utrzymywałam hantle przy ostatnich powtórzeniach. Właściwie trzymałam je tylko czubkami palców. Muszę poważnie zastanowić się nad kupnem haków.
Przy ściąganiu drążka źle ustawiłam sobie obciążenie przy pierwszej serii .
Tak samo przy wyciskaniu sztangi. Złapałam omyłkowo cięższy gryf nałożyłam obciążenie jak do lżejszego i już 1 seria dała mi nieźle popalić .
Nawet wznosy bioder i ćwiczenia na brzuch szły mi dzisiaj ciężej niż zwykle, efektem czego na koniec treningu dyszałam jak lokomotywa i odpuściłam sobie aeroby.

No i jakby tego było mało to wciągnęłam dzisiaj za dużo białka.



Wiedziałam, że dziś wszystko będzie szło nie tak, bo nawet do pracy zaspałam.

Koniec biadolenia. Jutro będzie lepszy dzień.


Zmieniony przez - zkrainyczarow w dniu 2013-10-24 21:25:13

Zmieniony przez - zkrainyczarow w dniu 2013-10-24 21:44:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Dzisiaj bez treningu, ale nie całkiem bez ćwiczeń.
Przed chwilą wróciłam ze stretchingu. Z przyjemnością stwierdzam, ze moje nogi nie zapomniały jak się robi szpagat

Miska z dziś (właśnie dokańczana )


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 690 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12191
Ogarnia mnie dziwne uczucie odnośnie zmian jakie obserwuje w moim ciele. Niby uda i pośladki wyglądają lepiej, ale patrząc na górę to robię się coraz szersza.
Wczoraj szykowalam się na imprezę i nie mogłam pozbyć się wrażenia, że we wszystkich bluzkach bez rekawow wygladalam po prostu masywnie. Wyzezbione ramiona z widocznym tricepsem i bicepsem oraz dość szeroki tułów to jednak nie jest coś co ładnie wygląda u dziewczyny mającej 162 cm wzrostu. Obawiam sie, że im ciężej będę tranowala tym tę dysproporcje będą się powiększać.
Nie chce być skinny fat, ale szerokimi barami też nie chce straszyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 567 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14713
Mam to samo, choć generalnie zawsze miałam szerokie barki i masywne ręce, ale przy wadze 52 kg nie było dramatu, ale jak przytyłam, to jest porażka, staram się unikać bluzek bez rękawów na co dzień(zakładam tylko na siłownie)a w niektóre w moim rozmiarze nie mieszczę się właśnie w rękawach, a kiedyś nie dopinałam się tylko w biuście

http://www.sfd.pl/Redukcja_DT/beferfect!-t977187.html#post1
Nie módlcie się o łatwe życie. Módlcie się, żebyście byli silniejszymi ludźmi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[M] Julietta-(DT)-pods: str.7, roczne str.21

Następny temat

Redukcja z Hashimoto

WHEY premium