SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zincas forte

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
Witam mam pytanie czy moge stosowac na tradzik mlodziezowy zincas forte ? wiecej syfkow pojawia mi sie zwlaszcza wtedy gdy pije bialko , gainer jako uzupelnienie diety i chce to zwalczyc a z diety nie mam zamiaru rezygnowac. otoz moje pytanie jest takie czy przy piciu bialka wbc , gainera , monochydratu kreatyny i stacku przedtreningowego Noxipro , carbo , vita - min olimp i omega - 3 moge to brac ? jezeli tak to ile razy dziennie ? Dodam moja waga to 74,5kg na czo wzrost 183cm mam skonczone 16 lat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 780 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 18693
odpowie ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Zincas forte jest na receptę więc tak naprawdę powinieneś skonsultować się z lekarzem.
"
Jak stosować Zincas Forte
Zincas Forte należy stosować zgodnie z zaleceniami lekarza.
W przypadku wątpliwości należy ponownie skontaktować się z lekarzem.
Zazwyczaj stosowana dawka leku, to:

Dorośli: 1 tabletka na dobę.
Tabletkę należy przyjmować po posiłku, popijając wodą.
W przypadku wrażenia, że działanie leku Zincas Forte jest za mocne lub za słabe, należy zwrócić się do lekarza."

Po drugie myślę, że dobrym pomysłem było by ograniczenie gainera i carbo i zastąpienie tego węglowodanami z pożywienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol barku a Trening Rotatorow Barkow

Następny temat

Gino/Lipo jak wyglada cala procedura??Lipoliza

WHEY premium