SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zimne dlonie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15099

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 134
Ostatnip mam straszny problem, bez wzgledu na to gdzie jestem i co robie mam zimne dlonie...nie jestem w stanie nic z ty, zrobic...ostatnio zakonczylam swoja diete odchudzajaca czy to moze miec cos wspolnego??...schudlam w ciagu pol roku ok 10 kg...co powinnam zrobic ???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 587
Z tego co pamietam z glowy to polega to na zaburzeniach krazenia obwodowego. Rece sa sine, zaburzona jest cyrkulacja, dretwieja. Jak sie nie zadba to moga tkanki obumierac z powodu niedotlenienia, ale to juz w ostatecznosci , rzadko kiedy.
Zreszta podobnie łapke odcinaja w przykurczu vollkmana jak sie nie zadba:)

<---nieważne co wam mówią, ale pamiętajcie, cukru nigdy za dużo--->

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to może być spowodowane wieloma czynnikami: np. stres, albo problemy z krążeniem do krwi. Jakby sie problem powtarzał to bym zaczepił o jakiegos lekarza domowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
moze zesp. Reunauda

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Moniqaa mam to samo od kilku lat
u lekarza bylem i powiedziala ze to moze byc od silowni, od odzywek, wrodzone, od pocenia sie, a jak nie od tego to ona nie wie
no i na tym sie zakonczylo, nie chodze juz do lekarza chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 533 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2237
zbadaj cukier a jak z nogami tez zimne?

"po co byc za wysoko jak mozna spokojnie byc nisko"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 126 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23101
Heh, ja mam to samo. Mam praktycznie caly czas zimne dlonie i stopy. W sumie mam to od kiedy pamietam. Szczerze mowiac nie wiem skad to sie u mnie bierze - byc moze kwestia krazenia ...

Edytka - fajna kobitka :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
pisze ze moze być to zespół Reynauda - związany z nadreaktywnościa układu współczulnego - leczy sie zachowawczo bądź chirurgocznie

jesli macie zimą wciąż zimne , sine , suche , spocone dłonie
a latem jest lepiej , ale jak np macie styczność z czymś zimnym to ręce marzną ---> to patrzcie wyżej

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Boofi no ja mam dokladnie tak jak napisales
bede zyl?
nie no serio - co moge z tym zrobic jak juz bylem u lekarza? przeciez nie pojde i nie powiem ze to moze byc ten zespol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a co na to lekarz powiedział ?
a ogólnie idź do chirurga naczyniowego
jak zdiagnozuja zespół to moga zrobic taki zabieg po ktorym se polepszy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
lekarz powiedzial ze to moze byc sprawa zwiazana z krazeniem, ale do konca to nie wiadomo i ze wedlug niego nic sie nie da zrobic. Ale to jest taki lekarz ze.... szkoda gadac.
w kazdym razie dzieki za pomoc, soga nie dam bo nie mam abonamentu.

a jaki to jest zabieg? na czym to polega?
nie wiem gdzie w Wielkopolsce może być taki chirurg nawet

Zmieniony przez - esefde w dniu 2004-12-23 16:39:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
a jestes chudy?? jesli tak to przytyj.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co mnie dopadlo znowu ?

Następny temat

ból

WHEY premium