SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zimna woda...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
słyszałem że kąpiel w lodowatej wodzie jest dobra na stawy bardzo dobrze na nie dziala i pomaga się im regenerowac jak myślicie kąpiel w lodowatej wannie jest dobra na stawy???

Zmieniony przez - Ronaldo08 w dniu 2008-04-18 14:45:02
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 105 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 595
Ja w te dni w które się nie rozciągam to łupię teraz zimną na maksa do wanny. Jak się wyjdzie od razu lepiej się czuję bo mięśnie pobudza, a po ciepłej to tylko zamula ;)

Nie ma ludzi twardych, są tylko źle trafieni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Szczerze mówiąć,ja osobiście mam mieszane uczucia.
W reumatyzmie czy innych tego typu schorzeniach raczej ciepło pomaga na ból. U sportowców po wielu kontuzjach na ich stawy też bardziej pomaga cieplo (gdy kontuzje są już zaleczone oczywiście).

Na pewno nie zaszkodzi,a może pomoże.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Dlaczego podczas silnych mrozów niektórym osobom - starszym i młodym - dokuczają stawy?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
nie wiem,ale chętnie się dowiem, bo mnie też łupie w stawach,jak jest mokro i zimno na dworzu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
panownie ja teraz ide własnie do lodowatej wanny z woda sprawdze czy bede sie lepiej czuł i napisze papa

Zmieniony przez - Ronaldo08 w dniu 2008-04-18 18:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
kurde jakos tak dziwnie w nogi teraz dziwne uczucie tak jak by piekły kąpiel trwała 10 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Jacy panowie,co??

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85
Moim zdaniem :

Hm na stawy to generalnie odpoczynek. Jeśli chodzi o przyśpieszenie leczenia to chyba dokrwienie tamtych okolic. -
- kąpiele rehabilitacyjne ( mata ozonowa?). Oczywiscie zimna woda pomaga zmniejszyc ból, ale raczej się chłodzi tylko bezposrednio po urazie. Zimna woda łagodzi ból, ale raczej nie przyśpiesza gojenia. Zgodnie z ogólną zasadą, wszystko z umiarem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
zimno przede wszystkim działa przeciwzapalnie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Zimna kąpiel/prysznic to świetna rzecz, ale moim zdaniem raczej dla mięśni. Regularnie stosuje i naprawdę czuję działanie ^^. Dla stawów jednak temperatura wody nie jest chyba wystarczająco zimna, przy fizykoterapii stosuje się dużo niższe temperatury.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 317 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1000
przpraszam nietylko panowie ale paniąogólnie fajna rzecz najgorzej jest wejść bo lodowato jest ale później spoxik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Regeneracja skóry twarzy

Następny temat

Białe plamy, dziewczyny wy sie znacie

WHEY premium