SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ziemniaki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2811

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1459
Witam chciałbym się dowiedzieć jak to z tymi ziemniakami jest bo 100g ryżu zawiera tyle samo węgli co 450g ziemniaków i teraz moje pytanie czy jeśli chce je włączyć do diety to taka ilość nie przeszkadza? jak często mogę je spożywać ? i lepiej je gotować czy podawać z piekarnika? oraz w mundurkach czy bez?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2251 Napisanych postów 48682 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282225
Możesz jeść ziemniaki, zjedz tyle by węgle Ci się zgadzały, czy zjesz 450, czy 900 nie ma znaczenia.Mogą być z piekarnika, mogą być z wody.

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1459
ok dzięki a to czy będą w mundurkach czy"oskrobane" ma jakieś większe znaczenie?
napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2173 Napisanych postów 51516 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488131
Nie ma znaczenia. Zwróć uwagę na to jakie masz ziemniaki. Od ich typu (ilości skrobi) zależy ile mają węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

napisał(a)
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 2251 Napisanych postów 48682 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 282225
Takich starych w mundurkach to chyba nie robisz?xD

POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGÓW ONLINE. KONTAKT: koniu151.sfd@gmail.com

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2173 Napisanych postów 51516 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 488131
Nie przepadam za wysokoskrobiowymi

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10618 Napisanych postów 43544 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Jedz ziemniaki ale nie cześciej niż 2-3 dni. W mundurkach ponieważ zawierają wiecej witamin.
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Dlaczego ziemniaki "nie częściej Niż 2-3 dni"?

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

napisał(a)
Ekspert
Też mnie zastanawia to ograniczenie

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 10618 Napisanych postów 43544 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 57734
Ziemniaki mają dość wysoki ingeks glikemiczny (gotowane prawie taki jak glukoza - aż 95) - więc nie powinny być podstawowym źródłem ww - łatwo od nich przybrać zbędny tłuszcz. Lepszy jest ryż - ma niższy IG, więcej białka, witaminy

najlepiej, jeśli dieta jest urozmaicona, a każdego dnia na talerzu znajduje się coś innego: kasza, ryż, makaron i oczywiście ziemniaki.

Zmieniony przez - ewa_gymlove w dniu 2015-11-27 10:01:56
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3982 Napisanych postów 34893 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
Przybrać tłuszczu łatwo od nadwyżki kalorycznej,nie od ziemniaków samych w sobie

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Low Carb - Dieta wprowadzająca do oceny.

Następny temat

Siłownia bez dokładnej diety

Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Nadmierny apetyt na określone produkty - przyczyny i objawy Cztery główne hormony regulujące masę ciała Cztery główne hormony regulujące masę ciała Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Wygrała walkę z chorobą- teraz motywuje innych! Najdroższe siłownie na świecie Najdroższe siłownie na świecie TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz TOP 10 sylwetek sceny kulturystycznej wg Kasi Dmochewicz Dieta na depresję? Dieta na depresję? Martyna Stępień - ocena sylwetki Martyna Stępień - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki Natalia Pigoń - ocena sylwetki