SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgrabne uda i pośladki

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122
Witam wszystkich bardzo serdecznie :). Jestem na forum od dzisiaj, wcześniej zdarzało mi się tutaj zaglądać, jednak bardzo sporadycznie i bez konkretnego celu. :)
Założyłam tutaj konto by zdobyć motywację i rady do ćwiczeń. Mój chłopak intensywnie ćwiczy i szczerze mówiąc, trochę czuję się rozleniwiona patrząc na to, jaką ma w sobie samodyscyplinę :).
Zawsze byłam szczupła i nigdy nie miałam problemu ze swoją wagą czy też ciałem. Jednak przyszedł czas, kiedy chciałabym ujędrnić swoje ciałko. Szczególnie chciałabym polepszyć stan swoich pośladków i ud, no i spalić pojawiający się tłuszczyk na brzuchu. :)
Jeśli chodzi o moje nawyki żywieniowe, to ze względu na to, że mieszkam z rodzicami i moje uzależnienie finansowe, na obiad jem to, co zaserwuje mama i raczej mam niewielki wpływ na to, co jem (mam na myśli głównie obiad)
Wiek : 19
Waga : 47,1
Wzrost : 157,5
Obwód w biuście(1) : 92
Obwód pod biustem : 66
Obwód talii w najwęższym miejscu (2): 59
Obwód na wysokości pępka : 64
Obwód bioder (3): 79
Obwód uda w najszerszym miejscu: 51
Obwód łydki : 33
W którym miejscu najszybciej tyjesz : wydaje mi się, że jednak uda
W którym miejscu najszybciej chudniesz : nie mam pojęcia :)
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: od kilku miesięcy jedynie wf na zajęciach. Mniej więcej od lipca do października kilka razy w tygodniu robiłam wykroki, przysiady itd.. treningi dostępne w internecie, typu Ewy Chodakowskiej czy Mel B. Wcześniej trenowałam siatkówkę.
Co lubisz jeść na śniadanie: Od pon.-pt. coś na szybko - bułka z pasztetem, czy jakąś pastą jajeczną, rybną.
Co lubisz jeść na obiad : to, co mi zaserwują. Zazwyczaj jakieś mięsko. Karkówki, schabowe, ryby, kurczak. Zawsze z ziemniakami (których zazwyczaj prawie nie jem) Do tego ogórki kiszone, buraczki, jakieś surówki.
Co jako przekąskę : owoce, czasem jakiś pączek, ale raczej rzadko.
Co jako deser : raczej nie jadam deserów
Ograniczenia żywieniowe : brak jakichkolwiek. (dlatego, że nigdy nie potrzebowałam jakichś ograniczeń, gdyż tak jak pisałam - nie miałam problemów z wagą)
Stan zdrowia: Zdrowa :D
czy regularnie miesiączkujesz: tak
czy bierzesz tabletki hormonalne: tak
czy przyjmujesz leki z przepisu lekarza: nie
czy rodziłaś: nie
Preferowane formy aktywności fizycznej: Bardzo chętnie ćwiczyłabym na siłowni, jednak niestety póki co mnie nie stać. Także pozostały mi ćwiczenia w domu na dywaniku :)
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Stosowane wcześniej diety : brak
Cel: Spalenie świeżego tłuszczyku z brzucha, ujędrnienie ud i pośladków.

Czy jest ktoś, kto byłby chętny zaproponować mi ćwiczenia treningowe :)? I chciałabym się dowiedzieć, czy konieczne jest wprowadzenie diety. Zdaję sobie sprawę, że moje ciało nie pozostawia wiele do życzenia, jednak wolę wziąć się, zanim zacznie mi dokuczać ;P.




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3448 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31332
wstaw normalne zdjęcia, w całości, a nie takie puzzle, bo na nich nic nie widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122
Tak jest :) zdjęcia wstawię, jak tylko znajdzie się ktoś, kto mi je należycie wykona, więc wydaje mi się, że w przeciągu dwóch dni.

Póki co wstawiam swój dziennik treningowy, z myślą, o tym że udzielicie mi rad, wskazówek, uwag... Szukałam na forum jakiegoś DT. do tych partii, na których mi zależy i koniecznie do wykonywania w domu bez żadnych przyrządów, gdyż narazie nie posiadam takowych. Sporządziłam więc dziennik zgodnie ze wskazówkami, jakie znalazłam w internecie. Jak pisałam wcześniej zależy mi na pośladkach, udach i brzuchu. Dni regeneracji i ćwiczeń podporządkowałam moim zajęciom w tygodniu.

Poniedziałek (Regeneracja)

Wtorek. (Uda, pośladki brzuch)
a. Squat
b. Wykroki
c. Wykroki w bok
d. Podnoszenie nóg na 4 tempa
e. Unoszenie ciała z naprzemiennym dotykaniem kostek nóg
f. Wymach w bok ze zgiętym kolanem
g. Równomierne unoszenie nogi (w podporze)
60 sek. regeneracji
h. Squat
i. Unoszenie kolan w kierunku klatki piersiowej
j. Równomierne unoszenie nogi (w podporze)
60sek. Regeneracji
k. Wykroki
l. Podnoszenie nóg na 4 tempa
m. Odwodzenie nogi w tył (w klęku podpartym)

Środa. (Regeneracja) + trening przygotowujący do egzaminu sprawnościowego.

Czwartek. (Pośladki i brzuch)
a. Prostowanie biodra w pozycji leżącej
b. Wymach w bok ze zgiętym kolanem
c. Równomierne unoszenie nogi (w podporze)
d. Plank boczny – statyczny
e. Plank boczny – z podporą na łokieć
f. Podnoszenie nóg na 4 tempa
g. Naprzemienne unoszenie nóg zgiętych w kolanach w kierunku klatki piersiowej

Piątek.
(Uda, pośladki brzuch)
a. Squat
b. Wykroki
c. Wykroki w bok
d. Podnoszenie nóg na 4 tempa
e. Unoszenie ciała z naprzemiennym dotykaniem kostek nóg
f. Wymach w bok ze zgiętym kolanem
g. Równomierne unoszenie nogi (w podporze)
60 sek. regeneracji
h. Squat
i. Unoszenie kolan w kierunku klatki piersiowej
j. Równomierne unoszenie nogi (w podporze)
60sek. Regeneracji
k. Wykroki
l. Podnoszenie nóg na 4 tempa
m. Odwodzenie nogi w tył (w klęku podpartym)

Sobota. (Regeneracja)

Niedziela. (Bieg ciągły 50min.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
I nie znajdziesz nigdzie takiego dziennika bo tutaj ćwiczymy całe ciało jedyne czego można się dorobić ćwicząc jedną partię to sylwetka quasimodo.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 122
W takim razie, gdybym zamieniła czwartkowy trening na pośladki i brzuch, na trening klatki piersiowej, pleców i ramion, to byłoby ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66926
Masz gotowe treningi w regulaminie. Jeśli jesteś początkująca, to nie potrzeba kombinować, tylko korzystać ze "skarbnicy wiedzy", jaką jest to forum.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy! jestem początkująca ;((

Następny temat

Redukcja :)

Wiecej