SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zestaw na masę - do oceny ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
Witam

Mam zamiar kupić takie oto suple :
Nitro-Tech Hardcore Pro Series, Banana Cream - 1810g
Anabolic Halo Hardcore Pro Series, Arctic Fruit Punch - 910g
Animal Pump - 30 pak
Animal Stak - 21 pack
Hardcore ZMA - 90 caps

od razu mówię - dieta jest, trening 4x w tyg.

jeden z moich trenerów rozpisał mi właśnie takie suple ale niewiem czy to dobre wyjście. dobry zestaw? jak uważacie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
anabolic halo nie wart swej ceny moim zdaniem
jak dietę masz to sam powinieneś wiedzieć czy dodatkowe białko Ci potrzebne
daj ankietę działu bo ciężko doradzać nic nie wiedząc o Tobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
a co może być lepsze od anabolic halo? cena naprawdę nie gra roli.
za chwilę wrzucę ankiete, tylko powiedz o jaką ankietę chodzi bo nie czaje xD ;)
a co do białka czasem nie mam czasu albo sposobności zjeść tyle ile powinienem. białko na noc już mam. tak jeszcze jakieś bym kupił na wszelki wypadek na dzień jeśli szybko miałbym uzupełnić białka to właśnie tym.

Zmieniony przez - berciik2 w dniu 2011-02-06 11:52:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 206 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 869
napisz jeszcze jakie odżywki ostatnio brałeś,reszte danych ma w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
ja bym po treningu wolał np green magnitude i do tego druga porcja rano
ale j/w napisz jakie stosowałeś suple przedtreningowe, potrenigowe, stacki itp
ankietę masz w postach podwieszonych działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
ostatnio brałem top mass + animal pak + animal test + białko na noc + bcaa xplode. wyniki po nich znacznie wzrosły jak i masa, ale niestety tłuszczu też nie zabrakło ;/ miałem źle zbilansowaną dietę ;/ ale to dopiero wyszło po fakcie ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a ogólnie z typowo przed treningowych?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
bcaa xplode jest przedtreningowy i po. a tak to nic ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie do końca się zrozumieliśmy, mówiąc przedtreningowy miałem na myśli typowo booster, pompujący i pobudzający
jak nie masz doświadczenia z tego typu środkami daj super pump albo no-xplode przed treningiem
a po i rano dawaj green magnitude
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 134
powiem Ci szczerze że nigdy żadnych supli tego typu nie żarłem ;/ więc lepsze od animal pump będzie no-xplode? a green magnitude? co to jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Caffeine ActivLab plus Thermo Speed Extreme?

Następny temat

BCAA FITMAX 600g

WHEY premium