SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zerwana torebka stawowa, skręcenie kostki, co robić z treningami

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1151
witam wszystkich.
przedwczoraj założyli mi szyne na 3 tyg przez zerwaną torebke i zwichnietą kostkę. Mam 3 tyg lezec w łóżku]] z nogą górze.Długi czas Robilem terning na brzuch niepowiem bo już ładnie się wyżeźbił i już sporo tkanki tłuszczowej spaliłem. I niewiem co mam teraz robić. Przez 3-4 tyg lezenia bez wiekszego ruchu. Czy tkankka w znacznym stopniu powróci? pzdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
zwracaj uwagę na to co jesz
nie przekraczaj zbytnio bilansu kalorycznego
będzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 35 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 100
nie no, tkanka mięśniowa na pewno ni ulegnie żadnemu specjalnemu zanikowi, a jesli nie będziesz się jakos specjalnie obżerać też tłuszczyk nie wróci :
jeśli chcesz dalej stymulować delikatnie mm brzucha proponuję leżąc na plecach samoczynnie napinać mm brzucha, lub delikatnie unosić samą głowę, przytrzymywać ją w górze około 10 sec i opuszczać (ćw izometryczne pośrednie na mm brzucha). Rób takie ćw 2x dziennie np. po 15 powtórzeń
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lewy bark boli podczas treningu

Następny temat

Pielegnacja ciała meżczyzny

WHEY premium