Temat został odczytany 2282 razy

zdrowa zywność co wy na to??

zgłoś naruszenie
  • iskiierka
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4
  • Na forum: 10 lat
  • LPA: 45

ostatnio się zastanawialam nad zdrowa żywnością chodzi mi zwłaszcza o mleko ryżowe, owsiane lub sojowe ciekawa jestem jaka jest ich kaloryczność może zetknelyście sie gdzieś z jakąś informacją była bym wdzięczna albo np desery sojowe czy są one kaloryczne?? chciałam ich kiedyś sprubować ale nie wiem gdzie szukać informacji a na produktach zbytniej nie ma
AMICUS VERUS RARA AVIS EST "Prawdziwy przyjaciel to rzadki ptak.."
1132391757000
Polecamy zaufać naszym specjalistom, dobierając plan treningowy, plan odżywiania czy suplementację, potrzebujesz indywidualnego podejścia. Poproś o przygotowanie planu dla Ciebie http://potreningu.pl/plany. Profesjonalny, kompletny plan: diety + treningi + suplementacja, już od 149 69
zgłoś naruszenie
  • Rothen
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 13305
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 45237
  • Trenuje: 14 lat piłka nożna , 8 lat siłownia
zdrowa żywność to

iałka : ryby (makrela , tuńczyk w wodzie, śledz , halibut, , pstrągi.....) , białka jajek, piersi z kurczaka/indyka, Ser Twarogowy chudy , półtłusty ,
no Mleko , kefiry , jogurty naturalne , maślanki

Tłuszcze : oliwa z oliwek , tran, żółtka jajek , orzechy włoskie , makrela , pestki dyni , avokado //// NIE KUPUJ TUŃCZYKA W OLEJU ,

Węglowodany : ryż brązowy,biały,paraboliczny , chleb razowy kasza gryczana, kasz "kuskus" , płatki owsiane górskie , max owoce , warzyw bardzo dużo ( kapusta kiszona , szpinak, brokuły , pomidory , rzodkiewki , sałata , kalafior.......) , do śniadania rodzynki , makarony
Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.
1132393490000
zgłoś naruszenie
  • iskiierka
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 4
  • Na forum: 10 lat
  • LPA: 45
a co z tym mlekiem jakos nie moge z niego zrezygnować ile ono ma kalorii jestem bardzo ciekawa
AMICUS VERUS RARA AVIS EST "Prawdziwy przyjaciel to rzadki ptak.."
1132393951000
zgłoś naruszenie
  • zakrześ
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 12851
  • Na forum: 13 lat
  • LPA: 43217
to pewno jakieś cuda niezawierajace laktozy zrobione z danych produktów i wysoko przetworzone
jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj [http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak]
1132423078000
zgłoś naruszenie
  • BPL-G
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 36381
  • Na forum: 11 lat
  • LPA: 346270
  • Trenuje: kilka
Ja sie raz spotkalem w takim sklepie i fajne byly tam takie ciastka ale nie byly one normalne tylko z pletek owasianych,orzechow, rodzynek i takie tam patrzec na sklad wygladalo calkiem fajnie cena troche duzo bo cos 6-6,5 zl za 6 sztuk tyle ze one byly dos duze i bardzo syte zazwyczaj po 3 juz sie nie chcialo chyba bede musial powiedziec mamie by mi je znowu kupila
Trener personalny, Fizjoterapeuta , Instruktor sportów siłowych i odnowy biologicznej.
Konsultacje w zakresie treningu, diety i suplementacji - online.
Kontakt: bpl-g@tlen.pl
1132439084000
  • Esflores
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 2
  • Na forum: 4 lata
  • LPA: 3
Usunięty przez s.m.p.a. za naruszenied Pkt1 regulaminu forum.
1307891645000
zgłoś naruszenie
  • s.m.p.a. ODŻYWIANIE
  • Pochwały:
  • Nagany:
  • Postów 56364
  • Na forum: 9 lat
  • LPA: 184874
  • Status: Ekspert
  • Trenuje: *
prosze bez reklam
Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

[https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620]
1307892226000