SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

FitRage, CROSSFIT i Dieta PALEO

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18543

napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2033 Napisanych postów 1795 Wiek 31 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 54655
na początku w ramach dalszego dogrzewania : 3 razy po 2 powt. pusch pressy 65-80% .Co do części właściwej z uwagi, że na treningu była nas tylko trójka musieliśmy robić synchro w pierwszym wszyscy i nie ukrywam, że spowalniało to bardzo ... doszliśmy w sumie do skończonych 5 pompkek po 18 wallach bo zaczynaliśmy od 10 a nie jak pierwotnie rozpisane na 20 i nie w teamie tylko w synchro .... także słabo ... druga część już przyjemniejsza ... For Time dla każdego już nie w teamie, każdy w swoim tempie. Bez spiny zrobione w czasie 17:21 ... DU weszły nawet spoko na rozgrzanych łydkach :) zamiast 50 J Pull upów 50 ring row bo dla mnie j. pull up to jakiś dziwny twór który nie wiem za bardzo co ma na celu ....


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-07-17 10:03:57

Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-07-17 10:04:26
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 602 Napisanych postów 7088 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 215830
1.
Treningi masz ostre, to mnie ciekawiło czy coś specjalnego wcinasz przed/po.
Białko, czy białkowy batonik, to w sumie "nic" - w porównaniu do osób które ładują glikogen wiaderkiem ryżu, czy jakieś przedtrenigówki spożywają.

2. jak coś zrzucisz to znikniesz!

"Nie znam się na BF. Najważniejsze by klata była większa od brzucha, bary szersze od talii, a najlepiej szersze od wrót stodoły, by kable były na przedramionach i ramionach, nogi jak dwa betonowe słupy i tyle." (Orzegów)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet 5 ćwiczeń wytrzymałościowych dla kobiet Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Smakowa, dietetyczna mąka ryżowa - Quamtrax Instant Rice Flour Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Rory Leidermeyer - dla niego czas się zatrzymał Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego Phil Heath odpowiada na zdjęcia Big Ramiego „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii „Tiger Classic” czyli Diamond Cup w Rumunii Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Andriol z nolvadexem bezpiecznie wspomaga gospodarkę hormonalną Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Imbir skutecznie ochroni przed wieloma chorobami Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać? Zdrowy stolec. Czyli co robić, aby prawidłowo się wypróżniać?