SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdjęcia moich treningów w boxie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 100112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
6ripley
Ja nawet air squatów bym 120 ub nie zrobiła .
Rip ja bym połowy Twoich ciężarów nie udźwignęła i pewnie wielu innych gimnastycznych akrobacji których po prostu nawet nie umiem a na METCONach się ich nie robi u nas ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Nie no, musisz nagrać i zamknąć nam gęby bo po prostu kurde nie wierzę .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
myślę że do zrobienia tylko najpierw niech miną zakwasy które pewnie wyjdą w sobotę


Zmieniony przez - Lucyna86 w dniu 2018-05-17 21:53:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
ostatni EMOM nie dokończony w pisaniu ;) 1 ) 10 wall ball + 10 SDHP, 2) 50 sek SU jak się nie udało to do końca HKnees , 3) 25 ring row ..... EMOM 12 minut i ten pierwszy i ten ostatni , AMRAP 7 minut .... ogólnie to doszłam do końca w AMRAPIE na styk, pierwszy raz skakałam i nawet piszczel jakoś dała radę... dwie ostatnie minuty EMOM a już zamiast skakanek robiłam minutę planka bo już dosyć mocno czułam to wolę nie szaleć ze skakaniem ... rozgrzewka - 3 minuty skakanki, później EMOM 4 minuty : 1) 10 wall ball, 5 TTB, 2) 15 KB swing, 10 PUSH Up ... ogólnie to dzisiaj mega power, wszystko na dużym luzie i nawet miałam ochotę iść po treningu pobiegać ale jakoś już mi poziom energii spadać zaczął ;) żeby nie było ... chciałam nie jeść słodyczy ale po treningu standarowo zaniosłam sąsiadce gazetę i co dostałam .......cały talerz ciasta bo wczoraj jej wnuk miał komunię ... jak żyć ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Rozgrzewka : dynamiczne rozciąganie i dalej: 200 metrów biegu, 5 burpee, 10 pompek i 15 swingów razy trzy rundy :) po dzisiejszy, skakaniu znowu zaczynają odzywać się piszczele... czyli jeszcze nie do końca wyleczone ;) wydaje się lekki trening ale ostatnia część ostro dała popalić i trening skończyłam mokra jak po prysznicu :) czasu było na styk w każdej minucie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
pierwszy AMRAP - zaczęłam 5 rundę z czego zrobiłam z niej tylko bieg, burpee już nie zaczynałam, 4TIME na styk w 10 minut ale robiłam długie przerwy bo widziałam że mam spory zapas więc nie sprężałam się bo i tak po pierwszym prawie płuca wyplułam... podwójna tabata = dobiło i pot kapał :) także dobry trening ... piszczele ... mam zamiar zainwestować w opaski kompresacyjne... stosuje ktoś??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
rozgrzewka : 3 minuty skakanki i później 3-6-9-12-15 half burpee, pompki i wall balle
FOR TIME: na dwa razy poszło
AMRAP : 13 z 18 kołysek
FOR TIME zmieniony na 15 minut, 30 całe skończone, 20 nawet nie zaczęłam... ogólnie ciężko było ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wypłakali w drugiej części team i zwiększyli rundy do 2... tylko nie pomyśleli że zwiększyli tym samym bieg dwukrotnie bo po każdej rundzie bieg 200 m.... no i czuję niedosyt bo skończone tylko drugie boxy bo nie mogłam robić swoim tempem :/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
27 st w cieniu i bieg pod górkę i z górki na zmianę, do tego mało punktów z wodą sprawiły, że mogę uznać ten bieg jako jeden z cięższych w życiu dla mnie ;)

2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6504 Napisanych postów 62295 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777629
Ważne, że zaliczony i jest kolejne osiągnięcie. Łatwe rzeczy nie dają satysfakcji

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Artykuł konkursowy, major161

Następny temat

Artykuł konkursowy, MMA

WHEY premium