SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zawody w dębnie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1224

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 80
Mam takie pytanie żeby wystartować w amatorskich zawodach mma to trzeba mieć ukończone 15 lat czy rocznikowo jeżeli junior jest od 15-18? Dziękuje i czekam na szybką odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3602 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38012
zapytaj trenera
napisał(a)
Początkujący
Ale mi pomogłeś.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3602 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38012
od tego jest trener zeby ci powiedziec co i jak...wstydzisz sie?
napisał(a)
Początkujący
Pomyśl logicznie jakby mój trener wiedział to bym pisał?
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15480
To co to za trener?
napisał(a)
Początkujący
czyli co sam trenujesz?:D powodzienia na zawodach;d zaloz kask na motor

Zmieniony przez - SiwYbks w dniu 2011-02-20 17:38:03
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3795 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 16311
pewnie rocznikowo

"Sky is the limit"
WAR ROGER!CaRwin,Ubereem,JDS,Filipovic!,Barry,Fedor, ARLOVSKI!VITOR!
Pacquiao!

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 84 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1394
Z tego co ja wiem, jest to dzielone na rocznik i wagę, poszukaj na necie konkretnych kategorii.

"Chciałem wygrać, robiłem wszystko żeby wygrać, wygrałem." Marcin Held

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam szansę?

Następny temat

zasięg ramion, duzo czy malo??

Błędy początkującego: nabijanie kilogramów na wadze Jak zadbać o dłonie? 14-15.10.2017 Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness - WYNIKI Fit ryż z dodatkami Produkty, które niszczą Twój wygląd i samopoczucie Jakie ryby jeść? Urodziny Kasi Dmochewicz Kasia Oleśkiewicz wyszła za mąż!