logo
zamknij zamknij

zastrzyki w kolano

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9475

0 5 0
napisał(a)
Anonim
Ekspert
Szacuny 10599 Napisanych postów 42466 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 57734
lekarka zaproponowala 3 zastrzyki w kolano podawane co tydzien.zalatwila podobno w promocji po 85zl.za jeden,a na rynku sa w granicy 200zl.niestety zapomnialam nazwy o ktora teraz prosze.
3
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Rabb
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 965 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6805
ale w jakim celu one sa?
napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 4229 Napisanych postów 91910 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 563342
A skąd my mamy wiedzieć jakie ona zastrzyki Ci zaproponowała, to tak jakbym się Ciebie zapytał co mi lekarz na bolące gardło przepisał bo zapomniałem nazwy.
2

kto dąży do doskonałości - będzie zawsze wyższy nad mierność, lecz kto tylko o mierności myśli - jeszcze niżej spadnie.

napisał(a)
cleodice
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3
Kolega mówi ooo... ja kiedyś przyjmowałam Hyalgan i byłam bardzo zadowolona z efektu sporo o tym poczytałam i wiem że to chyba pierwszy kwas hialuronowy w Polsce kiedyś drogi ja płaciłam 270zł za ampułkę teraz podobno kosztuje tylko 129zł. Hyalone przyjmowałam całkiem niedawno ale tylko dlatego że nie chciało mi się chodzić do lekarza co tydzień mała objętość tylko 4ml 1,5% 60mg mam małe kolana wiec to było ważne nio i cena to tylko 315zł ze sklepu www.karrafmed.pl Wysyłka z dnia na dzień faktura załączona do wysyłki termin płatności to 7 dni. Wiem że lekarze bardzo cenią sobie preparaty tej firmy.
napisał(a)
pikus7
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6
ja używam kwasu HA z Forevera i mam świetne wyniki
dla chętnych 790 349 600
4
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nadnercza

Następny temat

podanie

Salted caramel brownie bez pieczenia

Siedem symptomów przetrenowania

Kabanosy - porównanie okiem dietetyka

Fakty i mity dotyczące zdrowej diety

Dieta na masę a brak apetytu - jak sobie z tym radzić?

Zdrowe odżywianie - jak zacząć? Podstawy żywienia dla początkujących

3 najczęstsze błędy popełniane przy planowaniu cyklu „masowego” na farmakologii

Dlaczego warto jadać kiełki?