SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zarost pod oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 69 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
mam dopiero 17 lat a w pare dni caly zarastam. gole brode wasy i policzki od bakow do poziomu ust ale wloski mi rosna wyzej, az po same oczy. co z tym robic? jeszcze nie golilem w tym miejscu ale to okropnie bedzie wygladalo jak bede mial twardy zarost pod oczami i wyjdzie ze mam twarz w ponad polowie owlosiona. da sie cos z tym zrobic? ogolnie caly jakis jestem owlosiony: na klatce, nogach, nawet brwi mi sie zrastaja. to jeszcze przezyje ale nie chce miec twardego ciemnego zarostu pod oczami. prosze napiszcie co mam z tym zrobic
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 194 Napisanych postów 1533 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16833
Pod oczami broda ci nie wyrosnie bez przesady a tak proponuje dobrą maszynkę i golenie 2 razy dziennie a drugą maszynke do włosów i na zero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
O tak wyglądasz?
http://www.telegraph.co.uk/news/picturegalleries/howaboutthat/6206869/Chinas-hairiest-man-Yu-Zhenhuan-undertakes-laser-hair-removal-treatment.html?image=5
Jeśli tak to chyba szkoda prądu na golenie.Sam jakbym miał mocny zarost wcale bym się nie golił tylko nożyczkami go podcinał.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zapalenie gruczolu krokowego + bactrim forte, a trening

Następny temat

Twarz przytyła?

Wiecej