SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

zapytanie o redukcje

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 287

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 318
Witam
Mam pytanie o cardio w trakcie redukcji.
ćwicze 3 razy w tyg. siłowo. klasyczny split.
Cardio w jakiej formie i kiedy robić? Np biegać (ile) po siłowni czy w dni nietreningowe?
Interwały? Kiedy? Jak to wszystko rozsądnie połączyć? oczywiście dieta jest pod okiem dietetyka. Trening jest.
Kwestia cardio. Dzięki za pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1257 Napisanych postów 6737 Wiek 42 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 236399
Jak dieta jest pod okiem dietetyka, to dietetyk powinien powiedzieć, czy robić kardio i ewentualnie ile - bo dietę układa się pod określoną aktywność - uwzględniającą również kardio. Albo jego brak.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

napisał(a)
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2273 Napisanych postów 37082 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 272916
Ale cardio nie jest niezbędne. Jeśli dopiero zacząłeś to wystarczy dieta i treningi siłowe. W razie zastoju można dodać systemy energetyczne.

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening przy chondromalacji kolan

Następny temat

Priorytet BARKI+LAPY (4-5Tyg)

Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Czas napięcia mięśnia, jako sposób na wzrost masy mięśniowej Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Rodzaje napojów kawowych. Napoje na bazie kawy okiem dietetyka Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Katarzyna Kowalik - ocena sylwetki Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Justyna Rybczonek- choroba nie odpuszcza! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Wyniki sekcji zwłok Dallasa McCarvera! Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Andrzej Hurysz - ocena sylwetki Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Bieganie i kulturystyka. Dlaczego kulturysta powinien biegać? Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów Jak otoczenie i styl życia obniża Twój poziom androgenów