SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapytanie o plan treningowy.czy dobrze ułozony?????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 970

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
witam wszystkich chciałem sie dowiedziec czy dobrze ułozyłem sobie plan treningowy.tak mi sie najlepiej cwiczy
dzien pierwszy:
-mięsnie klatki piersiowej
-biceps
-kaptury
dzien drugi:
-barki
-nogi
-brzuch
dzien trzeci:
-plecy
-triceps
DZIEN WOLNY

Nie liczą się pochwały, nie liczą medale ważne by iść do przodu, trenować wytrwale

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
ja bym ci polecil Pon: Klatka triceps ,(mozna dodac przedramiona ) , Brzuch Sr:Nogi,Barki,Kaptury,Brzuch,Piatek:Plecy,Biceps,Przedramie, Brzuch ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
acha.to spoko.a ten co mam to nie zabardzo?

Nie liczą się pochwały, nie liczą medale ważne by iść do przodu, trenować wytrwale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
nom mozesz jak chcesz =) ale to jest niewygodne moim zdaniem klata i bic x) lepiej klatka i tric ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
no wiesz to zalezy jak kto woli.mi tak jest wygodnie.chciałem sie tylko dowiedziec czy tak nie jest zle

Nie liczą się pochwały, nie liczą medale ważne by iść do przodu, trenować wytrwale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 198 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3420
nom jak chcesz =) Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25
dzięki za odp.pozdro

Nie liczą się pochwały, nie liczą medale ważne by iść do przodu, trenować wytrwale

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 592
A ja bym Ci polecil wypelnic ankiete.

Dzieki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 26 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2961
vdawidv ja ćwiczę prawie tak samo jak podałeś w swoim planie z tym że kaptury ćwiczę razem z nogami i barkami a reszta jak u ciebie, uważam że to najlepsza kompozycja, klatka i tric mi np. nie odpowiada bo już po klatce mam trochę zmęczony triceps więc nie mogę się do niego przyłożyć porządnie w oddzielnych ćwiczeniach, tylko jak już robisz ten plan to najlepiej nie trzy dni pod rząd tylko np. pon/śr/piąt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 592
Pon
Klata + Bic ++ Brzuch
Sroda
Plecy,Tric, przedramie
Piatek
Nogi Barki

Dzieki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1 cykl kreatynowy, pomóżcie wybrać trening i suple ( fotki)

Następny temat

Początek przygody z siłownią.

WHEY premium