SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamiast wyciskania

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
próbował ktoś robić zamiast wyciskania na ławeczce płaskiej, pompek z obciążeniem na plecach? Myślę, ze mogłoby być ciekawie, ale chce spytać o wasze zdanie co do tego.

wydaje ise efektywne i ruch bardziej naturalny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
jako odmiana dobry pomysł

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Można ale nie na długo- jeśli nie chcesz wyciskać to trenuj samą fazę negatywną- załóż większy ciężar. Jeśli jesteś bardziej doświadczony to polecam pracować na obciążeniach rzędu 110-120 % CM oczywiście asekuracja.
Bardzo dobrze rozwija siłę i masę.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
eee negatywy po co ?

zafunduj sobie pompki z regularnym dokładaniem ciężaru zobaczysz ile mogą dokonać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
A czemu nie faza negatywna??
Trenowałeś kiedyś tym sposobem??

Ja tak dla tego bez wahania mogę powiedzieć że jest to b.dobre ćwiczenie.
Pompki także dobre- jest wiele sposobów żeby zaatakować klatkę prócz sztangi i innego ciężkiego sprzętu.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
negatywy są bardzo mocnym bodźce , jeśli nie jest trening odpowiednio przemyślany zjara cun momentalnie , a stosuje się ją jako zaawansowaną metodę

próbowałem ale rzadko i na bardzo krótko są lepsze i bezpieczniejsze metody

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW po ponad rocznej przerwie

Następny temat

Plan HST-do oceny

WHEY premium