SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zacząc się odżywiać

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2
Witam. Od niedawna postanowilem pracowac nad sobą. Kupiłem sobie laweczke, hantelki, zawiesilem drążek w drzwiach i zacząłem cwiczyć. Tydzien temu wziełem sie za zrobienie diety. Oto co udalo mi sie wykombinowac. Wiem ze nie jest to jakas super dieta ale jak dla mnie (182cm wzrostu i 60kg) wystarcza. Jestem 2 kilo cieższy po tygodniu tej diety (czasem stosowalem male zmiany). Trenowalem na mase codziennie po 1h z wyjatkiem weekendów. Prosze ocencie moja diete i powiedzcie co moge ewentualnie zmienić w niej.

Ps. Zapomnialem dodać ze biore jeszcze gainera 3x dziennie.



8:00

Jajecznica z 4 jajek
Serek Wiejski
Bulka z szynką

11:30

Serek wiejski
Bulka


13:30

Ryz / Ziemniaki
Piers z kurczaka / Mięso wołowe / Pierś z Indyka
Jogurt / Kefir

17:00

Szynka z Indyka/Wieprzowa
Bulka

20:00

Tuńczyk
Jajecznica z 4 jajek
Bulka

22:00

Serek Wiejski
Bulka z szynką


Z góry dziękuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 390 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3682
sory ale zapomnialem podaj zapotrzebowanie kcal. i ile tego jesz w gramach. bo bez tego nic nie wiadomo nie jestesmy wróżkami :D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do poprawy !

Następny temat

trudności z kilogramami

WHEY premium