Znajdz stabilizator / ortezę

Zadaj anonimowe pytanie i otrzymaj błyskawiczną odpowiedź
Temat został odczytany 15696 razy
  • Autor

zaburzenia wzroku na jedno oko

• chuter
    • Pochwały:0
    • Nagany:0
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 6
    • LPA: 3789

Wysłano 19 lutego 2008 22:04

zgłoś naruszenie

Witam wszystkich.Od dluzszego czasu miewam takie zaburzenia widzenia na jedno oko czasem lewe ale czesciej na prawe.To sie dzieje tak calkiem nagle, objawia sie tak ze obraz jest rozmazany tak jakby mgla.Trwa to tylko chwile,jak przetre oko albo zmruze kilka razy.to sie dzieje nawet kilka razy dziennie czasem.Powiedzcie cos jak wiecie pozdrawiam!!!
    to fight is our honour!!!!!
  •  Odżywki i suplementy

Wysłano 19 lutego 2008 22:06

Koniecznie sprawdź te produkty:

sprawdź pozostałe odżywki, odżywki białkowe, odżywki na masę
  • chuter
    • Na forum: 9 lat
    • Trenuje: 6
    • LPA: 3789

Wysłano 19 lutego 2008 22:06

zgłoś naruszenie
    sory jesli to sie dzieje to musze przetrzec oko palcem tto wtedy znika
    to fight is our honour!!!!!
    • Na forum: 7 lat
    • Trenuje: od 2005
    • LPA: 109389

Wysłano 19 lutego 2008 22:08

zgłoś naruszenie
    tez tak nie raz miałem był 1 taki dzień ze nic w ekranie nie widziałem tylko białe plamy to chyba od za dużo siedzenia przy kompie itp...ale idź do lekarza będzie lepiej
  • krruza
    • Na forum: 6 lat
    • LPA: 2

Wysłano 20 marca 2008 20:59

zgłoś naruszenie
    nieignoruj tego chwilowego niewizenia, jaod paru lat miałam chwilowy zanik pola widzenia, teraz we wrzesniu nie widzialam okolo20mnin na prawe oko, potem to trwało kolo 3godz, nie zostalam w szpitalu bo nie mialam opieki nad niewidomym synem ale tak sie przerazilamze zglosilam sie do szpitala, tam w trzecim dniu znowu stracilam wzrok na prawe oko, robili mi abadania jakich przez cale zycie nie mialam- sprawa jest przykra, sa to zaburzenia neurologiczno- krązeniowe, taki udar który nie poszedl na mózg tylko na oko i siatkówkę, duzo trzebaby pisac, ale to skutek niedrożności tetnicy szyjnej- chyba nie mozna zalozyc bajpasy na tetnice - decyzje podejmie ostatecznie chirurg naczyniowy, ale teraz skutek może być-ślepota i niedowład pozdrawiam krystyna (jestem z bydgoszczy, mam 56lat- nigdy nie mialam czasu chorować od kiku lat jestem pod opieka neurologa a od dwoch kardiologa) teraz czuje sie fizycznie dobrze ale paralizuje mnie mysl, że to wroci tylko nie wiem kiedy i bardzo sie boje krystyna
    krystyna
  • agnes_s
    • Na forum: 5 lat
    • LPA: 4

Wysłano 06 marca 2009 00:43

zgłoś naruszenie
    Witam,
    Mój chłopak ma problemy ze wzrokiem, trwa to już jakiś czas i ma chwilowe zaniki pola widzenia, do wczorajszego dnia trwały one bardzo krótko ale wczoraj nie widział no oczy ok. 30 min. Ponadto zdarza się mu czasami mgła na oczach.
    Proszę o pomoc do jakiego lekarza można się z tym problemem zgłosić.