SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

za dlugie spanie...wstac nie moge

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36737

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
Borykam sie z problemem zbyt dlugiego spania. Spie po 10-12 godzin, rano nie moge wstac, chocby bym mial isc niewiem gdzie to i tak wole spac. Czy to moze byc spowodowane niedoborem jakis skladnikow w organizmie? Robilem sobie badania na cukier/tarczyce itp. i wyszlo, ze jestem zdrowy. Lekarz zaproponowal mi fluoksetyne, ale po tym jeszcze bardziej sie spac chce. Cwicze treningiem cyklicznym grupa I, mam 20 lat. Jezeli ktos ma rozwiazanie na moj problem to prosilbym o wypowiedz....
3

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Witam



Niestety w przypadku zbyt dużej ilości snu wystąpić mogą negatywne dla naszego zdrowia konsekwencje. Zaliczamy do nich między innymi:

- większe ryzyko cukrzycy,
- większe ryzyko wystąpienia nadwagi
- wzrost ryzyka pojawianie się przewlekłych zespołów bólowych (bólów pleców)
- zwiększone prawdopodobieństwo depresji
- zwiększone ryzyko chorób serca


Jak widać sen jest bardzo ważnym elementem życia, jednak jego nadmiar może stanowić dla nas problem. W przypadku kiedy jesteśmy bardzo senni nie wykluczałbym problemów z tarczycą. Choć możliwe, że doszło po prostu do przemęczenia organizmu czy nawet przetrenowania. Zalecam wizyte u specjalisty.


Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-20 20:49:06

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Moze to po prostu zwykle lenistwo ? Tez tak mialem ale odkad zaczalem wstawac o 7 rano czuje sie bardziej wypoczety i wyspany niz jak lezalem do 11-12.

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 251 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7230
No nie wiem czy zwykle lenistwo, fakt na uczelnie mi sie nie chce wstawac. Ale byla sytuacja, ze musialem wstac o 7 rano, jechac do swojej dziewczyny bo akurat miala wolna chate do 16 - w wiadomym celu i nie wstalem - nie pojechalem, po prostu nie moglem... ehhh... moze to sie wydawac smieszne, ale to powazny problem, ktorego za nic nie moge przezwyciezyc... :(
1

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a jak wygląda twoje ciśnienie ?
tarczyca/cukier mówisz ok,
hmm a za duzo mleka nei pijesz

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
miałem kiedyś dokładnie ten sam problem.. teraz raz tak mam, a raz nie...
mam za to teraz troszeczkę innaczej. otóż choćbym spał 10 czy 12 godzin, nie moge, nie potrafie, nienawidze wstawać rano.. wstanie przed godziną ósmą rano, to dla mnie niewyobrażalny wysiłek. a nawet jeśli śpię tylko 7 godzin, a wstaję około 10 AM, to nie ma problemu, mopgę się odrazu zerwać i funkcjonować..
tylko nie mówcie, że to z jakiegoś przyzwyczajenia organizmu, bo wkońcu prawie przez cały rok muszę wstawać tak wcześnie, do szkoły.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1529 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9157
Hm, tak to juz jest, ze jak sie nie wstanie zalozmy przed 10 to juz potem czlowiek caly dzien jest spiacy. Moze sprobuj Magnez B6, pomaga min. przy zmeczeniu i zaburzeniach snu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nicci, dla kogo to odpowiedź ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Dla wszystkich !! Magnez działa m.in lekko przeciwdepresyjnie/przeciw nerwowo (sory bo sie wysłowić nei moge)
B6 wzmaga przyswajanie !!
Poprawia koncentrację - powoduje LEPSZY sen
mozna tez zastosować jakiś suplement ZMA idąc tą drogą !!
ale ogólnie to sie trzeba udać do SPECJALISTY
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 593 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3503
spoko
ale co to za fenomen że jak człowiek śpi więcej niż 10h to jest potem śpiący? czyżby zegar biologiczny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 260 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6605
Theopij - a jak z twoim nastrojem i psyche ?
Masz moze klopoty z zasypianiem ?
Budzisz sie w srodku nocy ?
Moga to być lekkie stany depresyjne... wskazany jest kontakt ze specjalista bo bez tego może sie to pogłebić...


W razie czego wal na priva
Pozdrawiam V0y
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
jak stany depresyjne to zaczac od MAGNEZU b6 , Persenu !!
i terapia u psychoanalityka
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

i znowu chory(AUTOR Naruto)

Następny temat

Kosmetyki ujędrniające

WHEY premium