SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z czym polaczyc

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
cykl ok 8 tygodni cel glownie sila +masa pytanie z czym polaczyc Olimp Creatne Xpode ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
Możesz dorzucić beta alanine

cykl możesz robić dłuższy niż 8 tyg

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
jaka firme mi polecasz od bety tak zeby byla ekonomia i efekt .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
jw. betka sfd jak najbardziej okej

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Opcji jest sporo, jak chcesz możesz dać np jakąś przedtreningówkę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
Ostatnio bralem Sawa i Crea Shot 2.0 i sie zawiodlem poza tak tygodniowym mrowieniem od BAlaniny to specjalnie efektow nie bylo glownie silowych.Dlatego jestem troche zrażony to tych mózgotrzepow glownie z kofeina gdzie oprocz roznych jazd w glowie nic to nie daje.Rownie dobrze moglbym walnac przed treningiem kilka lyzek kawy (choc nie pije wcale) i by mnie moze pobudzilo co byloby zreszta ekonomiczniejsze.
Tak sie zastanawiam nad ta Beta z SFD Pure bo ma dobre opinie lecz wezmie ja i przez chwile mnie pokłuje ,organizm sie przyzwyczai i bedzie pozniej malo efektwna.No nie wiem jeszcze sie zastanowie.
Jest np. sens placzenia kreatynu mono tj. Oimp Mega Caps czy TCM z ta kreatyna Xplode (bo tutaj nie ma w skladzie mono) ?.
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12036 Napisanych postów 160428 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234369
tylko odczucia parestezji, mrówki/kłucie, to nie jest oznaka, ze beta alanina dziala, a jak nie czujemy juz mrówek to nie;) to jest inny mechanizm, który wiąże się z poziomem karnozyny w mięśniach.

co do wyboru kreatyny xplode moze byc jak chcesz sprobowac stacka

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
mniejsze ubytki we wloknach miesniowych ,wytrzymalosc czy zwiekszenie beztluszczowej masy miesniowej z kreatyna moga mnie przekonac do polaczenia z Xpode..Choc takie np.BCAA nie jest tez zle tez dobra wytrzymalosc czy ubytek zbednej tkanki tluszczowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1337
dobre polaczenie bedzie Olimp Xlopde z Trec AAKG Mega Hardcore ?.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35794 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263121
"ubytek zbędnej tkanki tłuszczowej" od bcaa?

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + Napój izotoniczny

Następny temat

Odżywki jako uzupełnienie diety, co na początek

WHEY premium