SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

złom w akcji ,GYMzx str 4,5

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7523

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206








































Trochę sprzętu przybyło i parę przybędzie jeszcze w ciągu miecha więc stożyłem post do oceny mojej mordowni.Sprzęcior zaplanowany do zrobienia w najbliższym czasie to drążek , brama i ławeczka wielofunkcyjna ale do niej nie posiadam jeszcze wszystkich wymiarów wiec jeżeli ktoś posiada takowo prosił bym o podanie ich.
Nie wypisujcie się zanim nie skończę bo jest trochę tych fot


To już wszycho dzięki za cierpliwość można komentować

Zmieniony przez - piotrekzx w dniu 2009-02-06 18:23:21
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30052
bardzo ladnie i garazowo sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 144 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 983
niezły sprzecik skompletowałeś, widocznie lubisz takie spartańskie warunki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
http://allegro.pl/show_item.php?item=551217957 <<<kumpla wujas sprzedaje może ktoś się skusi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1048
oczywiscie sog super siłka POMYSŁOWA ;] hee najbardziej podobał mi sie modlitewnik ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
mnie również roz***ał modlitewny hahahah SOG

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3408 Wiek 1 rok Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 30270
No to sie nazywa pełen hardcore Gratki samozaparcia i tak wiecej sprzęcicha niż jak ja zaczynałem przygode z siłką

Gdy wyjmiesz zawleczkę, granat przestaje być twoim przyjacielem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1777 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29465
to jest kurva Animal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
no ja nie mam słow powiem Ci ze niewiele sie roznia nasze silkimamy taki sam sprzet grajacy dvd i glosniki z kompa zapomnialem zrobic zdjecie bo tez nie dawno zrobilem lawka wymiata te profile to ofc sog

http://www.sfd.pl/Ciasna_ale_wlasna:_Silka_piwniczna:_-t397371.html moja silka:)
polepszona silka o dodatkowe sprzety od strony 5 do konca;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
ta ławka to drewniana,ale daje rade nie pękła pod 150+ kg jak test robiłem a i dobrze się trzyma jak robię z niej skos dolny ,następna będzie z metalowych profili tylko czekam da wypłatę niedługo dojdą nowego sprzętu fotki tylko go dostane ofc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Mnie skos w dół roz***...

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FIlmy - kulturystyce

Następny temat

Wklejajcie Swoje Własno-Zrobione Ławeczki

WHEY premium