SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

xp + mono czy sam xp

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1320

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
Witam! Zamierzam zrobić cykl, z kolei mój 5! 2 były na mono, jeden na nitro2 i ostatnio na CP. Myślałem teraz nad XP + mono! I oto teraz moje pytanka:
-czy po zwykłym mono będzie taki sam efekty końcowy co po XP? Czy tylko poprostu treningi będe lepsze, pompa, i regeneracja? Czy po całym cyklu wymiary na tym i na tym były by te same? Czy moe poprostu zrobić na samym mono i do tego jakiś gainer, bo w przypadku xp będe musiał być bez niego (gainera)
Czy xp czy mono, dieta będzie taka sama w obu przypadkach - lecz przy mono będzie ten gainer (brak funduszy aż takich), więc co wybrać?? dodam że stac mnie na jedną puszke xp i do tego mono!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 44776
abonament
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7177
Zeby cykl cos dal to trzeba 2 puszek XPANDA na jednej to ona sie nawet nie rozkreci wiec zrob xpand i mono
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
Dieta i jej uzupelnienie stawiasz na pierwszym miejscu!
Pozniej dopiero bierz sie za Kreatyne - Wez sobie Cp i mono i bedzie ladnie

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
ale już miałem ostatnio cykl na CP, Więc może lepiej zadbać o diete i kupić XP + mono co Ty na to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
no jezeli dietka bedzie spoko (czyt. Gainer nie bedzie potrzebny do uzupelniania brakow w niej) bierz xp i mono

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Lepiej 2 x XP ale jak nie masz kasy to moze byc XP + mono

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 755 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13802
ale czy efekt końcowy po xp i mono będzie podobny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co dalej

Następny temat

Jak to brac? ;]

Wiecej