SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

x-pand energized a skutki uboczne ???

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 179
witam od wczoraj zaczalem brac x-pand energized (biore go poraz drugi po kilku tygodniowej przerwie,i za pierwszym razem bylo wszystko ok,a teraz mam maly problam)po wypiciu oczywiscie na pusty zoladek dzieje mi sie cos z czym sie spotkalem pierwszy raz :robia mi sie czerwone dlonie,lokcie,tricepsy,kolana, mam wypieki na policzkach i nosie odczowam rowniez szczypanie i pieczenie na dloniach od zewnetrznej strony i rowniez na dloniach bardzo mi wychodza zyly na wierzch .po jakis 10 minutach to szczypanie, pieczenie i zyly ustaja ale czerwony kolor na skurze pozostaje.mam pare pytan czy ktos sie spotkal moze z takim problemem? czy to jest problem? a jesli tak to co dalej? moze odstawic? BARDZO PROSZE O POMOC. z gory WIELKA DZIEKOWA.jest to dla mnie bardzo wazne bo nie wiem co dalej brac dalej czy nie,moze to nic powaznego.elo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Dość nietypowe biorąc pod uwagę, że już brałeś i nie wystąpiły w/w objawy.
Jeśli jest to nie do zniesienia zrezygnuj z przyjmowania tego środka.
Ewentualnie ciągnij do granic możliwości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 99 Napisanych postów 686 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2312
odstawic! to wyglada jak reakcja alergiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 179
siemanko.nie jest to az tak bardzo nie do zniesienia i nie mam zamiaru tego odstawic ale przy pierwszy razie jak bralem to z czyms podobnym sie nie spotkalem i dla tego to mnie zastanawia.napisalem bo myslalem ze moze ktos sie spotksl z podobnym problemem.dzieki za odzew.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ból pod prawym żebrem

Następny temat

Potrzebna Pomoc!! :)

WHEY premium