SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost a trening barkow?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3547

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1958
witam,
mam 16 lat i 177cm wzrostu, od nie dawna chodze na silownie, ale wiem ze cwiczenia na barki praktycznie wykluczaja dalszy wzrost, a ja chcialbym jeszcze urosnac.. to co mam zrobic? przeciez jak nie bede cwiczyl barkow to bede nie proporcjonalny :p

Kubek

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50
jezeli wolno sie robi to barki nam nie zaszkodza,gorzej jezeli sie szybko spuszcza ciezar.czasem martwy ciag juz bardziej szkodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1137 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6903
nie panikuj, wznosy boczne, w opadzie, przodem. te cwiczenia z racji malego ciezaru uzywanego do ich POPRAWNEGO wykonywania nie spowoduja zadnych negatywnych skutkow. urosniesz

TŚ, AF-TheCrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Bylo nawet cos takiego ze jak ktos odpowiednio cwiczy to moze nawet urosnac wiecej
Generalnie naprawde duzy ciezar zahamuje Twoj wzrost

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Nie gadaj głupot ja urosłem w ostatnim czasie centymetr, a barki, które są moją najlepszą partią ćwiczę intensywnie

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
Dajcie juz spokój z tymi stereotypami ze siłownia hamuje wzrost...
Trening siłowy (jeżeli juz) moze tylko w minimalnym stopniu wpłynąc na wzrost, a jak kolega powiedział wyżej przy poprawnej technice moze nawet pobudzić do wzrostu
A to ile dana osoba urośnie jest sprawą indywidualną, zapisaną w genach

dla jasności: https://www.sfd.pl/temat213555/ 

Zmieniony przez - Andrzey w dniu 2005-11-10 16:50:41

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
"ale wiem ze cwiczenia na barki praktycznie wykluczaja dalszy wzrost,"

Bzdura... Tyle na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
A ja miałem 175 i robiłem martwy, barki, wiosłowania itd iiii jeszcze poszedłem w góre o 1,5 . Od kąd zaczołem robić przysiady

Pozdrawiam

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
No widzisz garcia jaki jesteś fajny chłopak

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1244 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45703
Wszystkie cwiczenia trzeba wykonywac 'z glowa' i zadnych problemow nie bedzie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
no z głową głową .

Jeżeli tak boisz sie o kręgosłup i wzrost to mozesz robić wyciskanie hantelkami . Wtedy znacznie mniej obciązasz kręgosłup.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór sprzętu do domowej siłowni

Następny temat

Cwiczenia korekcyjne - szyja

WHEY premium