SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wznowienie treningu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez everr z działu Dzienniki Treningowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 152
witam.mam parę pytań,ćwiczyłem ok.6 lat 4 razy w tyg po ok.50min-1 godz.obecnie mam przerwę ok.2,5 roku.w tym czasie wiadomo i masa spadła i tłuszczyku się pojawiło na brzuchu trochę.chcę wznowić trening i tu pytanie czy zacząć od tr.obwodowego ,jeśli tak to przez jaki okres.2 pytanko-jakie suplementy zastosować na początek?kreatynę,glutaminę?amino BCAA,izolat białka serwatkowego? jak rozplanować trening aby wejśc w rytm ?wzrost-189cm.waga ok.90kg.pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na początek dopracuj dietę- z uwzględnieniem tego co przyszło przez tą przerwę.
najpierw rób obwodowy- mysle że miesiąc zupelnie wystarczy bo masz juz za soba pewien staż a w związku z tym organizm szybciej będzie sie przystosowywał do wykonywanej juz kiedys formy wysiłku.
nawet nie szalejąc zbytnio z obciążeniami powinienes dość szybko postępowac naprzód.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie o niecodzienne ćw. na plecy.

Następny temat

przysiad Help !!!

WHEY premium