SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

wzmacnianie siły ciosu.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2544

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 245

Witam pisze w sprawie takowej iż, jestem ciekaw czy trening na takim o to sprzęcie wzmacnia siłę ciosu, wiem że głupie pytanie ale musiałem wiedzieć. z góry dziękuję ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 404
Praktycznie mike tyson ćwiczył uderzenia na tej maszynie ale czy z workiem to ma sens ..

The one and only Sami "Muhammad" Tebib

napisał(a)
Początkujący
o dobrze wiedzieć, dzięki Ci wielkie ;)
łap Soga.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 264 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4175
a nie lepiej np z ciężarkami w rękach ? Wtedy szybkość chyba no i za tym pojdzie siła uderzenia.

Never Back Down

napisał(a)
Początkujący
myślałem nad tym tez i chyba tak także będę robił, tak na zmianę :)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2860 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41203
matys1406- a stawy to masz niezniszczale? to urządzenie jest znacznie lepsze bo nie obciąrza stawów.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8374
co to a urzadzenie da sie cos takiego kupic czy trzeba kombinowac ze zrobieniem:D?
napisał(a)
Początkujący
wszędzie szukałem a w końcu pomyślałem ze do mojego wyciągu da się coś takiego zamocować bo potrzebne by było tylko więcej linki :D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 188 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 8374
mogłbys podesłac w wolnym czasie fotke jak to zrobiłes??
napisał(a)
Początkujący
pewnie, jeśli tylko dospawam parę wzmocnień ;)
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2470
można zawsze przywiązać jakąs dobrą gume do czegoś w podłodze i na jedno wyjdzie;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Worek treningowy Everlast H2O na wodę

Następny temat

Andrew Golota vs Mike Tyson (kulisy poddania walki) - filmik

Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Rafael Brandao wschodząca gwiazda PRO Diamond Cup Espinho 2018 Diamond Cup Espinho 2018 Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Denis Cyplenkov - najsilniejsze ręce na świecie Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Kiepska genetyka? 6 sposobów na podkręcenie genetyki Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Zaburzenia libido i supresja HPTA „na cyklu” Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Chcesz szybciej schudnąć? Jedz ryby! Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Najlepsze ćwiczenie na mobilizację bioder Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki Panatta World Cup Rimini 2018 Wyniki