SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

razy taniej

  • RED BULL w akcji

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Ten RB w proszku nazywa się Energy drink. Skład identyczny jak puszka RB. Ja to kupuje w spożywczym. Wychodzi 4 razy taniej. kupuje się na sztuki. Co do tej ilości kofeiny to sądze, że 50 to lekka przesada, a poza tym mówiłem o ekstremalnych przypadkach. Zdrowemu człowiekowi kawa nie powinna zaszkodzić. guziec13@interia.pl

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 15657 Data: 2001-09-26 15:42:47 Liczba szacunów: 0
  • Przejadło mi się

    Post
    Odżywki i suplementy

    Dobrze policz. Uczciwie spożywając gainera trzeba by spożywać 80 - 100 gr. proszku 2 razy dziennie. Serwatka 2 razy po 25-30 gr. Serwatkę kupujesz w puszcze 1,1 kg (ultimate) gainery najczęściej 4,5 - 5 kg. Policz ile z tego i z tego masz porcji, uczciwych porcji. Jak mieszkasz w okolicach Wawki to wybierz sie do hurtowni na Ostrzyckiej (F+B) i kup

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2045 Data: 2001-10-31 15:53:46 Liczba szacunów: 0
  • kimona na bjj/judo raz jeszcze

    Post
    Scena MMA i K-1

    Maciek Moim zdaniem kupowanie w niecie to kupowanie troche w ciemno nawet jesli masz dobry opis to i tak nie wszystko Ja np kupowalem ostanio buty do zapasow i 3 razy osylalem bo byl zly rozmiar za kazdym razem placilm za przesylke w dwie strony wiec co z tego ze nalazlem o $20 taniej bo wyszlo mnie dokladnie jak bym kupil w sklepie tyle ze czasam

    Odpowiedzi: 17 Ilość wyświetleń: 4036 Data: 2001-11-29 08:02:32 Liczba szacunów: 0
  • Biniu,BST Bardzo Proszę o Pomoc !!!

    Post
    Trening w domu

    Na siłownie chodzę 4 razy w tygodniu, 4 razy w tygodniu ćwiczę brzuch (około godziny) O JA !!! TO ZNACZY CO, ROBISZ SPIECIA PRZEZ GODZINE ? !!!!! Na siłowni spędzam niecałą godzine te 4 razy w tygodniu. Mówiąc że ćwicze około godziny miałem na myśli to że czas który poświęcam na ćwiczenie brzucha tyle mi zajmuje. Brzuch ćwiczę we wtorek, czwartek,

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 1749 Data: 2002-01-31 12:33:02 Liczba szacunów: 0
  • Tribulus Testeris, ZMA czy Swole(nowa kreatyna)?

    Post
    Trening w domu

    dokupie moze Tribulusa w aptece(bedzie chyba taniej). Jak myslicie czego mozna sie spodziewac po podniesionym poziomie testosteronu w organizmie.Pytam sie bo probowalem juz 2 razy kreatyne ale dawala tylko napompowanie po treningu i silke, ale nic masy:(.Oprocz tego gainer`y,ale chyba juz lepiej zjesc niz w to ladowac! Takze pozzostaje mi chyba sto

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 7752 Data: 2002-03-07 16:55:36 Liczba szacunów: 0
  • Co jest najlepsze na mase i sile?? (niedrogie)

    Post
    Odżywki i suplementy

    .Trochę drogo,bo cena 500g markowej kreatyny amerykańskiej wynosi ok.100-130zł i starcza analogicznie na 7 tygodni,czyli 15-19zł na tydzień,a transport na tydzień to dodatkowe 5zł na glukozę.Czyli do dwóch razy taniej,chociaż mniej wygodne niż Creamass,ale na pewno nie gorzej,a za różnicę w cenie można sobie wrzucić inny suplement albo żarcie.

    Odpowiedzi: 10 Ilość wyświetleń: 3959 Data: 2002-03-09 00:08:38 Liczba szacunów: 0
  • Megabol?

    Post
    Odżywki i suplementy

    aminokwasy mozna lykac raz w duzej ilosci sammialem zamiar tak robic wychodzi taniej niz hydrolizant serwatki ale proponuje rozdzielic dawki na3 razy dzialaja zarowno antykatabolicznie jak i anabolicznie

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 1391 Data: 2002-04-07 21:02:24 Liczba szacunów: 0
  • zma

    Post
    Odżywki i suplementy

    ZMA to po prostu magnez, cynk i witamina B6 dobrane w odpowiednich proporcjach. Nie dajcie się nabijać w butelkę - kupcie Magvit, Zincas i B6 w aptece (okolo 10 PLN do kupy) i będzie to samo lub prawie to samo, ale 10 razy taniej Pozdrawiam, Tyka

    Odpowiedzi: 72 Ilość wyświetleń: 8582 Data: 2002-04-11 08:24:55 Liczba szacunów: 0
  • Co wybrac?

    Post
    Odżywki i suplementy

    Jak juz nie raz pisałem w hi-tec Polska pracują amatorzy, którzy nawet etykiet nie umieja porządnie opisać. Ile razy tam zadzwonisz to nikt nic nie wie. Amino Anabol to aminokwasy rozgałęzione (BCAA). Bierze się je przed i przede wszystkim po treningu. A Perfect Amino to aminokwasy całodzienne, które bierze się 15-20 minut przed posiłkami

    Odpowiedzi: 45 Ilość wyświetleń: 4173 Data: 2002-05-07 10:56:10 Liczba szacunów: 0
  • BCAA Multipower, Universal i inne takie

    Post
    Odżywki i suplementy

    tabletek DZIENNIE. Natomiast przy Amino Anabol PQ 200 kapsulek za 96zl przy dawkowaniu wg "opakowania" 1-2kapsulki na 10kg. W sumie Amino Anabol PQ wychodzi ponad 2 razy drozej przy masie 100kg. Zaznaczam, ze moja wiedza na ten temat jest raczej niewielka, wiec po prostu chcialbym sie upewnic :))) Widzialem, ze wczesniej Universal mial

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 5521 Data: 2002-05-14 14:46:57 Liczba szacunów: 0
  • Amino z Hi-Tec-a

    Post
    Odżywki i suplementy

    ka cenę, że nie polecam ich nikomu. 200 kaps.x600mg amino (razem 120g Amino) kosztuje 70 zł. A np. Ultimate Whey 2000 kosztuje ok. 125 zł za 325 tabl. x 2000mg = 650g. Ultimate sa więc ponad 5 razy większe, robione z izolatu serwatki i kosztują niecałe 2 razy więcej. Każde inne aminokwasy na rynku wychodza o wiele taniej od perfectów. SONBATY

    Odpowiedzi: 12 Ilość wyświetleń: 1800 Data: 2002-05-16 07:52:29 Liczba szacunów: 0
  • SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

    Temat
    Odżywki i suplementy

    ojego pudelka i,dowkladaja duuza marze po czym sprzedaja je do sklepow ,ktore tez nakladaja sobie marze i tak wychodzi cena dotepna nam. Moim skromnym zdaniem jest to cena 10 razy wikesza niz jesli bysmy sami sie tak pobawili. Chodzi mianowicie o to. Moze poszukamy zbiorowo frim farmaceutycznych produkujacych skladniki tych suplementow. Jak cos zna

    Odpowiedzi: 453 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-05-18 01:03:03 Liczba szacunów: 1
  • SUPLEMENTY 10 RAZY TANIEJ !!!!!!!!

    Post
    Odżywki i suplementy

    Ronowicz ! nie zupełwnie się z Tobą zgadzam, w tej chwili samemu możesz sobie zrobić odżywke typu Egg ,czyli z białka jaj :) jednak nie będzie to 10 razy taniej niż oferowne na rynku produkty. 1kg proszku białka w hurtowniach kosztuje od 20 do 35 pln w hurcie(od 10kg wzyż),poprostu mało której hurtowni chce się bawić w pakowanie w 1kg paczki.Do teg

    Odpowiedzi: 453 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-05-18 12:27:58 Liczba szacunów: 0
  • białko serwatkowe

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    Panowie, białko jaja o którym mówicie (do przemysłu cukierniczego) jest niewskazane i nie ma 95% białka. Ale jest tanie białko jaja przeznaczone do odżywek (83,5% białka). Nie będę się rozpisywał na ten temat, bo wszystko jest w suplementacji w poście "suplementy 10 razy taniej". SONBATY

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2002-06-07 08:09:19 Liczba szacunów: 0
  • KRYPTOREKLAMA - komunikat do moderatorów i firm

    Post
    Odżywki i suplementy

    Mateo, rozumiem, że między innymi mówisz o moich dobrych radach z postu "Suplementy 10 razy taniej". Wierz mi, że to naprawdę były bezinteresowne porady, ale rozumiem Cię, przyznaję Ci rację i Ciebie posłucham (tylko Ciebie). SONBATY

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 3361 Data: 2002-06-10 19:56:29 Liczba szacunów: 0
  • KRYPTOREKLAMA - komunikat do moderatorów i firm

    Post
    Odżywki i suplementy

    Mateo. Ja zacalem temat "Suplemetny 10 razy taniej". Nie mialem na celu reklamy nikogo to tez nie podalem zadnej nazwy.Pkazalem tylko jak mozna samemu zrobic w kodmu dokladnie to co robie dla nas firmy za grube pieniadze. Kto na ulicy raz porzadnie nie dostanie - ten sie nigdy wszystkiego porzadnie nie nauczy

    Odpowiedzi: 38 Ilość wyświetleń: 3361 Data: 2002-06-12 02:06:45 Liczba szacunów: 0
  • Mod dla Sonbatego

    Post
    Administracja i Moderatorzy

    Mateo, jak jesteś, rzuć okiem na post "suplementy 10 razy taniej". Została tam dzisiaj wykasowana moja wypowiedź. Z puntu widzenia regulaminu jest to prawidłowe, ale czy o to chodziło? Odpowiedz mi, żebym na przyszłość nie popełniał takich błędów jeśli nie mam racji. SONBATY

    Odpowiedzi: 23 Ilość wyświetleń: 1953 Data: 2002-06-12 14:56:43 Liczba szacunów: 0
  • Czy obniżamy ograniczenie z 30 na 10 minut?

    Post
    Administracja i Moderatorzy

    z zagranicy to byloby najkorzystniejsze i najwygodniejsze rozwiazanie. Sprawdzilem jak to u mnie jest z tym przekazem. Za 1kg paczke trzeba zaplacic ok. 650 eek = ok. 162 zl tirem bedzie moze 2 razy taniej, ale 81 zl to wciaz duzo. Nie wiem jak od strony polskiej sprawa wyglada, ale sadze, ze podobnie. Wiec jak myslisz bylby jakis sposob?

    Odpowiedzi: 62 Ilość wyświetleń: 2941 Data: 2002-06-28 09:17:47 Liczba szacunów: 0
  • !!! -> BIAŁKO JAJA <- !!! ?

    Post
    Odżywianie i Odchudzanie

    ko i twardo (szczegolnie to ostatnie - zero problemu z przygotowaniem, mozna wziasc ze soba i zjesc gdziekolwiek. Tu problemem jest z kolei tluszcz zawarty w zoltku. Drugim pomyslem moze byc sproszkowane bialko jajka. Znajdz topic w SUPLEMENTACJI: "suplementy 10 razy taniej" Ronowicza. Ja z tego korzystam i sobie chwale. no pain, no gain

    Odpowiedzi: 11 Ilość wyświetleń: 3869 Data: 2002-06-30 11:39:34 Liczba szacunów: 0
  • moje połączenie suplementów na MASE

    Post
    Odżywki i suplementy

    rend też nie wiem za ile jak bede wiedział to powiem jakie są u mnie ceny p.s. a co powiecie na to - kupiłem 2 wiadra 1,5 kg koncentratu serwatkowego Treca 80% i za wszystko zapłaciłem 194 zł - moim zdaniem super. Wychodzi 64,7 zł za 1 kg tego produktu, czyli tylko 2 razy drożej niż białka z Ovopolu, który planowałem na ten cykl. Pozdrowienia

    Odpowiedzi: 26 Ilość wyświetleń: 4677 Data: 2002-07-05 18:42:37 Liczba szacunów: 0