Wyszukiwarka


Znalezione artykuły pod frazą: cena za kilogram

Strona 5 z 6

  • Tanie obciazenie - Wawa i okolice - sprzedam

    mam do sprzedania obciazenie firmy mw czy tam wm niewiem jak to sie czyta, nominaly to: 2 x 2,5kg 2 x 5kg 2 x 10kg cena to: 2,5kg 7,5zl 5kg 15zl 10kg 30zl jak latwo policzyc wychodzi 3zl za kilogram mozliwosc

    Odpowiedzi: 16| Ilość wyświetleń: 1801| Data: 2004-08-02 20:12:21| Liczba SOGów: 1
  • Ciezary na sztange ! TANIOCHA !!

    20kg! srednica otworu wedlug zyczenia klienta. ciezary sa oszlifowane. jesli znajde zdjecie to wtedy je tu umieszcze. cena ciezarow to 3zl za kilogram koszt przesylki w dowolne miejsce polski jest zalezny od ciezaru i wynosi: do 30kg 30zl 31

    Odpowiedzi: 0| Ilość wyświetleń: 2201| Data: 2004-02-20 12:10:52| Liczba SOGów: 0
  • Serwatka

    a białko serwatkowe to 2 inne rzeczy a wiadomo że białko serwatkowe jest bardzo dobre a czy zwykła serwatka której cena wynosi ok 3 4 złoty za kilogram nadaje się do kulturystyki ponieważ ma dość dużo białka jak na jej cene bo ok 12g macie

    Odpowiedzi: 4| Ilość wyświetleń: 906| Data: 2009-02-22 15:18:41| Liczba SOGów: 0
  • Ciężarki, gryfy, hantelki ..

    zestawu: http://www.aukcjoner.net/gallery demo/404145.html wygląda jakby był cały rdzawy, ale to tylko nalot. cena 350 zł !!! czyli 350 zł / 132 kg = 2,6 zł za kilogram ! ! kontakt: gg 6590418 tel. 660467394

    Odpowiedzi: 4| Ilość wyświetleń: 1578| Data: 2008-07-01 12:22:32| Liczba SOGów: 0
  • bialko jaj kurzych

    i ludzie sobie to chwalo. worek to 50kg ale na moje i kumpla potrzeby to raptem pare kilo wiec reszte chetnie sprzeda. cena za kilogram to okolo 40 50pln. pytam tu bo chcemy wiedziec czy jest ktos zainteresowany, bo co my z tym potem zrobimy :/ jak

    Odpowiedzi: 8| Ilość wyświetleń: 1005| Data: 2005-02-20 00:08:01| Liczba SOGów: 0
  • [S] Obciążenie oryginalne- Śląsk

    sprzedam obciążenie oryginalne, cena 4 złote za kilogram 2x25 kg, 4x10 kg, 4x2,5 kg, 2x5 kg, 2x0,5 kg. odbiór osobisty.

    Odpowiedzi: 5| Ilość wyświetleń: 763| Data: 2014-08-19 19:00:20| Liczba SOGów: 0
  • Sprzedam obciążenie i hantle Szczecin i okolice

    10kg 4 talerze 5kg 12 talerzy 2,5kg 4 talerze 1,25kg 2 hantle krótkie skręcane szczecin o okolice odbiór osobisty cena 3,5 pln za kilogram w zestawie hantle gratis telefon kontaktowy 508802012

    Odpowiedzi: 5| Ilość wyświetleń: 1720| Data: 2009-12-05 17:21:27| Liczba SOGów: 0
  • [S] Obciążenie bitumiczne 2,5kg x 4

    nie cały rok temu. używane przeze mnie kilka razy. srednica calego talerza to ok 21cm, obwod srodka to ok 3,5cm. cena to 3zł za kilogram mozliwy odbior osobisty w chorzowie, ewent. katowice. jezeli wysylka to po zakupie dogadujemy sie co do

    Odpowiedzi: 0| Ilość wyświetleń: 376| Data: 2014-09-28 11:35:04| Liczba SOGów: 0
  • [S] Obciążenie olimpijskie POLSPORT 15 20 20 kg średnica 56mm

    witam, posiadam na sprzedaż obciążenie żeliwne polsport razem 55 kg 15/20/20 średnica wynosi 56 mm. cena za kilogram wynosi 5,50zł czyli 15kg 82,50 20kg 110zł ogłoszenie na olx: http://olx.pl/oferta/obciazenie

    Odpowiedzi: 0| Ilość wyświetleń: 470| Data: 2015-07-20 17:59:57| Liczba SOGów: 0
  • SPRZEDAM OBCIAZENIA DO SZTANGI fi. 27 mm ! 3.50 zł/kg ! ŁÓDŹ

    , zeliwne z białymi napisami . 2 x 15 kg , 2 x 10 kg 2 x 5 kg pod gryf standardowy 27 mm. obciazenia sa jak nowe ! cena to tylko 3,50 zł za kilogram ! w razie pytan prosze dzwonic o kazdej godzinie pod numer : 508984689 lub pisac na gg :

    Odpowiedzi: 0| Ilość wyświetleń: 929| Data: 2010-12-06 15:32:36| Liczba SOGów: 0
  • Tania serwatka Proliant

    za kilogram facet rozsypuje to z wielkiego wora, na którym są nadrukowane logo firmy, nazwa i jakieś pieczątki. no cena jest bardzo niska dlatego zastanawiam się czy to nie jakaś sciema. co o tym myślicie

    Odpowiedzi: 9| Ilość wyświetleń: 728| Data: 2004-03-13 21:09:22| Liczba SOGów: 0
  • [S] obciążenie olimpijskie marbo-śląsk

    sprzedam obciążenie olimpijskie marbo 2x25kg,2x20kg,2x15kg,2x10kg,2x5kg,2x2,5kg cena za kilogram 5zł [img width=740 height=470]/sfd/2016/10/6/94cf808babec450c8da4a1b50c7025fb[/img] [img width=740

    Odpowiedzi: 4| Ilość wyświetleń: 374| Data: 2016-10-06 00:04:23| Liczba SOGów: 0
  • [S] Gainera 12,7kg megabol duża zaw. białka

    zdjęciu . mam 4 smaki, 5 worków, dwa worki lekko napoczęte może tam być więcej niż 12,7kg . zapraszam do zakupu moja cena to 14zł za kilogram możliwa wysyłka. [img]/obrazkisfd/zdjeciasfd3_large/6d04505625864caea75fa1586d24fad6[/img]

    Odpowiedzi: 2| Ilość wyświetleń: 608| Data: 2014-09-24 15:45:13| Liczba SOGów: 0
  • Kupie hantle, gryf łamany, obciążenie - Poznań

    witam, intersuje mnie porządny sprzęt, nie gdzies odlewany po złotówke za kilogram 7 2 hantle, gryf łamany, jakieś talerze pasujące otworem do w/w gryfów. piszcze co macie i jaka cena najlepiej foto. odbiore osobiscie na terenie poznania.

    Odpowiedzi: 1| Ilość wyświetleń: 785| Data: 2008-04-01 18:28:25| Liczba SOGów: 0
  • WPC 80 OSTROWIA

    witam posiadam pare kilogramów tego właśnie białka. nie jest mi już potrzebne więc mogę sprzedawać na kilogramy. cena za kilogram to 20zł+koszty przesyłki. proponuję brać w więcej niż 2kg, wtedy przesyłka staje się bardziej opłacalna

    Odpowiedzi: 0| Ilość wyświetleń: 459| Data: 2009-02-09 11:38:12| Liczba SOGów: 0
  • obciazenie olimpijskie fi 50 fi51 HES NOWE

    sprzedawalem lawki i obciazenia z obciazenia pozostalo tylko obciazenie w nominalach 6x25kg 4x20kg 4x15kg i 6x1kg. cena za kilogram 10zlotych chetnych prosze o pisanie w temacie , przy calosci 9 pln. w gumie wszystkie w odpowiednim kolorze i

    Odpowiedzi: 0| Ilość wyświetleń: 516| Data: 2010-10-29 22:33:20| Liczba SOGów: 0
  • [K] Obciążenie na terenie południowego śląska

    witam, kupię obciążenie żeliwne o otworze 28mm. cena za kilogram około 3,5zł. jakość i ilość są wyznacznikami ceny : coś w takim rodzaju http://img37.imageshack.us/img37/8276/10kg może być także z dziurami na dłoń.

    Odpowiedzi: 4| Ilość wyświetleń: 417| Data: 2010-08-23 16:21:42| Liczba SOGów: 0
  • ostrowia-lubelskie

    siema bede miał białko ostrowia 15 kilo i jesli by był ktos chetny z lublina i okolic to moge sie z nim zrzucic bo az tyle niejest mi potrzebne.cena wyniesie cos koło 26 zł za kilogram

    Odpowiedzi: 8| Ilość wyświetleń: 1021| Data: 2005-07-04 09:43:18| Liczba SOGów: 0
  • byliby chetni na ostrowie??

    tak jak w pytaniu. chce sie zorietowacz czy byłby ktos chetny. cena za kilogram z worka 15kg 25zl/kg. minimalne zamowienie to 2 3kg. jezeli bedzie zainteresowanie to sprzedaz ruszy.

    Odpowiedzi: 6| Ilość wyświetleń: 734| Data: 2005-10-07 09:53:37| Liczba SOGów: 0
  • [S] Obciążenie żeliwne lubuskie

    witam mam na sprzedaż obciążenie 2x20kg kettler i 6x10kg 2 firmy . cena za kilogram 4zł. spokojnie wchodzą na sztangę o śr 28mm. zmieniony przez baca9 w dniu 2013 06 12 20:54:50

    Odpowiedzi: 3| Ilość wyświetleń: 444| Data: 2013-06-12 17:53:35| Liczba SOGów: 0

Znalezione produkty w sklepie:

{{ p.Nazwa | truncate: 25 }}

{{ p.Opis }}

Cena: {{ p.Cena }}