SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

Wyniki strzegom

  • III Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w WLK - 09-11.2013r.

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki Strzegom Kategoria wagowa 57 kg - klasyfikacja open 1 Sobczak Wioletta/97 UKS GIM Głuszyca 55,0 63,822000 2 Pyrk Dominika/90 KS Pro Power Team Dąbrowa Górnicza 52,5 60,921000 3 Flis Emilia/97 UKS Eugen Knurów 47,5 57,503500 4 Rembiasz Sylwia/70 MOSSiTF KS Relax Kamienna Góra 45,0 52,578000 Kategoria wagowa + 57 kg - klasyfikacja open 1 Tuczy

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 4302 Data: 2013-11-09 22:33:42 Liczba szacunów: 0
  • WYWIADY SPECJALNE polskich medalistów Mistrzostw Europy Bułgaria 2009

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    MAŁGORZATA OSTROWSKA TO JUŻ 6 LAT STARTÓW Małgorzata Ostrowska to bardzo doświadczona zawodniczka z SK Ostry Strzegom. Na co dzień mieszka i trenuje pod okiem własnego taty w rodzinnej siłowni w Strzegomiu. Jest kilkukrotną zdobywczynią tytułu Mistrza Polski oraz medalistką zawodów rangi międzynarodowej, w tym Mistrzostw Europy, czy Pucharu Świata

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4857 Data: 2009-06-24 10:38:12 Liczba szacunów: 0
  • PUCHAR DOLNEGO ŚLĄSKA 21.11.2009 Strzegom

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki zawodów- Strzegom 21.11.2009r. Kobiet open według według Wilks’a 1.Owsianka Katarzyna - KS-MOSSiTF Relax Kamienna Góra - 112,5kg – 100,56375pkt. 2.Madejewska Malwina - KS-MOSSiTF Relax Kamienna Góra - 90kg – 92,457pkt. 3.Małkowska Patrycja - UKS Eugen Knurów - 57,5kg – 77,92975pkt 4.Skwierawska Ewelina

    Odpowiedzi: 98 Ilość wyświetleń: 6163 Data: 2009-11-22 18:18:30 Liczba szacunów: 0
  • <<<WYNIKI>>> VI PUCHAR POLSKI LUBLIN

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    WYNIKI VI PUCHARU POLSKI - LUBLIN 2005 WYNIKI DRUŻYNOWE: 1. ZŁOTY TUR GDYNIA - 232 PKT 2. UKS 16 KOSZALIN - 158 3. WIKING NISKO - 96 4. MCKIS JAWORZNO - 93 5. ZŁOTY ORZEŁ CHOSZCZNO - 85 6. ARMFIGHT PIASECZNO - 51 7. ZŁOTY LEW LĘBORK - 41 8. OSTRY STRZEGOM - 37 9. PACO LUBLIN - 35 10. DYNAMIC GYM - 32 11. POSIR TOMASZÓW MAZOWIECKI - 29 12. UKS HULK

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 6489 Data: 2005-12-25 12:11:03 Liczba szacunów: 0
  • II Otwarty Puchar Dolnego Śląska w WL-Strzegom13.11.2010r

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki II Otwarty Puchar Dolnego Śląska w Wyciskaniu Leżąc o Puchar Burmistrza Strzegomia Strzegom, 2010.11.13 Lp. Nazwisko Imię Rocznik Klub Waga ciała Wsp. Wilks'a Nr losowy Wyciskanie leżąc Punkty 1 2 3 Wynik Wilks'a Miejsce Kobiety kat.wag.(48-56 kg) open według Wilks'a 1. Hypś Anna 95 KS Relax Kamienna Góra 50,5 1,275 84 55 63 -65 63 80,32500

    Odpowiedzi: 52 Ilość wyświetleń: 3189 Data: 2010-11-13 20:56:55 Liczba szacunów: 0
  • MP Juniorów do lat 18 I 23 w WL Knurów - 11-13.03.2011r.

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki nieoficjalne Juniorki do lat 18 Miejsce Nazwisko Imię Rocznik Klub Waga ciała Wyciskanie leżąc Punkty 1 2 3 Wynik Wilks'a kategoria 43 1 Mularczyk Paulina 94 UKS Eugen Knurów 43,0 42,5 -47,5 47,5 47,5 67,90125 kategoria 47 1 Sobczyk Aleksandra 96 KS-MOSSiTF Relax Kamienna Góra 46,3 52,5 -57,5 60 60 81,56400 2 Wolniarczyk Milena 95 MKS Tur Ry

    Odpowiedzi: 39 Ilość wyświetleń: 4459 Data: 2011-03-13 15:41:56 Liczba szacunów: 0
  • PUCHAR STRZEGOMIA W WYCISKANIU SZTANGI - 2 konkurencje 23.11.2008

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki Turnieju w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Strzegom 24.11.2008 Wyciskanie sztangi na ilość powtórzeń kategoria Juniorów Open ciężar sztangi 30 kg. 1. Jarosław Kuracinski &#8211; &#8222;Tytan Świdnica&#8221;&#8211; 55 powt. 2. Michał Rydwański &#8211; &#8222;AKS Strzegom&am

    Odpowiedzi: 15 Ilość wyświetleń: 3476 Data: 2008-11-30 22:29:46 Liczba szacunów: 0
  • Mikołaj Ludwin - naturalna siła 2017

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    enić słówko. Każdy otwarty i uśmiechnięty, mega sprawa. Złapałem ogromną dawkę motywacji i przyznam, że już nie mogę się doczekać kiedy ja wykonam BPS i wyskoczę na deski :-D Wyniki wszyscy już znają, Krystian Wolski numer 1 - był o "półkę" wyżej nad resztą i to było widać gołym okiem. Bardzo ładna prezencja sceniczna i zachowane proporcje przy spo

    Odpowiedzi: 546 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2016-09-11 08:31:29 Liczba szacunów: 0
  • Relacja - „KAMIENNA RZEŹBA 2015” w STRZEGOMIU

    Post
    Aktualności - Kulturystyka i Fitness

    Wszystkie zdjęcia przypominam na stronie głównej działu http://www.sfd.pl/Aktualno%C5%9Bci__Kulturystyka_i_Fitness-f144.html Kilka ostatnich zdjęć z dekoracji :-)) Wyniki zawodów -> http://pzkfits.pl/kamienna-rzezba-2015-strzegom-wyniki/ Więcej fotek i wszystkie filmy z całych zawodów już niebawem :-) /SFD/Images/2015/9/12/b66ca9c61cb643e5a15bcb69f

    Odpowiedzi: 46 Ilość wyświetleń: 12166 Data: 2015-09-12 14:26:22 Liczba szacunów: 2
  • wszystko na temat armwrestlingu

    Post
    ActivLab

    wyniki XIII Pucharu Polski SENIOR MEN RIGHT 95 KG 1. SZCZERBA, PIOTR. TYTAN JAWORZNO; 2. FURMAN, MARCIN. ZŁOTY TUR GDYNIA; 3. MOLENDA, MARCIN. TYTAN JAWORZNO; 4. WĘGLICKI, MICHAŁ. ARMFIGHT PIASECZNO; 5. ZAWADZKI, ADAM. HERAKLES WAŁBRZYCH; 6. SZYMIEWICZ, DANIEL. ZŁOTY TUR GDYNIA; 7. OŻGA, MICHAŁ. OSTRY STRZEGOM; 8. KWIATKOWSKI, JERZY. TYTAN JAWORZNO

    Odpowiedzi: 812 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2012-12-17 09:52:38 Liczba szacunów: 0
  • P.P i M.P J 20 i Weteranów w WL - Sosnowiec 01-03.06.2012 r.

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki nieoficjalne MP i PP Juniorki i Juniorzy lat do lat 20 Juniorki Kategoria wagowa 43 kg. 1 Mularczyk Paulina UKS Eugen Knurów 47,5 69,122 Kategoria wagowa 47 kg. 1 FLis Emilia UKS Eugen Knurów 52,5 70,8225 Kategoria wagowa 52 kg. 1 Pyka Sandra UKS Eugen Knurów 62,5 78,03125 Kategoria wagowa 57 kg. 1 Markowska Klaudia TKKF Śródmieście Legnica

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 6804 Data: 2012-06-03 06:36:17 Liczba szacunów: 0
  • III (FINAŁ) KOLEJKA POLSKIEJ LIGI W KAT. CIĘŻKICH

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Beacie Stelmaszczuk z Lublina (w ostatniej kolejce przegrała z Kasią, zarówno na lewą, jak i na rękę prawą). Miejsce trzecie natomiast Małgorzacie Ostrowskiej z Strzegomia. Wyniki trzech kolejek kat. 60 kg kobiet: 1. Katarzyna Banach &#8211; Koszalin &#8211; pkt. 117 2. Beata Stelmaszczuk &#8211; Lublin &#8211; pkt. 111 3. Małgorz

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2697 Data: 2008-03-17 14:04:06 Liczba szacunów: 0
  • P.P i M.P J 20 i Weteranów w WL - Sosnowiec 01-03.06.2012 r.

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Puchar Polski wyniki nieoficjalne Kobiety - Seniorki Kategoria wagowa 47 kg. 1 FLis Emilia UKS Eugen Knurów 52,5 70,8225 2 Mularczyk Paulina UKS Eugen Knurów 47,5 69,122 Kategoria wagowa 52 kg. 1 Świerk Agnieszka TKKF Śródmieście Legnica 65 81,276 2 Pyka Sandra UKS Eugen Knurów 62,5 78,03125 Kategoria wagowa 57 kg. 1 Markowska Klaudia TKKF Śródmieś

    Odpowiedzi: 66 Ilość wyświetleń: 6804 Data: 2012-06-03 07:01:49 Liczba szacunów: 0
  • Balduran / Dziennik treningowy / SIŁA !!!

    Post
    Trening dla zaawansowanych

    no ładnie wyniki, do jakiego klubu nalezysz ?? Będziesz startowal na MP w WL do lat 18 w tym roku (strzegom)?

    Odpowiedzi: 199 Ilość wyświetleń: 15127 Data: 2010-07-29 15:50:36 Liczba szacunów: 0
  • Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

    Post
    Po 35 roku życia

    Najwiekszy błąd to własnie jeden ,dwa starty,nastawienie sie na super wynik a póżniej amerykańska masa.... A jak jeszcze wyniki beda poniżej oczekiwań-taki zawodnik czesto juz wiecej nie próbuje- zniechecony zajetym miejscem... Strzegom-to tez bardzo ciekawe zawody-warto skorzystac z rady ojana... Z ciekawostek w Poznaniu w niedziele 26 styczeń bed

    Odpowiedzi: 503 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2014-01-22 14:02:29 Liczba szacunów: 0
  • MISTRZOSTWA POLSKI W ARMWRESTLINGU KIELCE 2008

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki VIII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu - Kielce 2008 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA: 1. MCKiS TYTAN Jaworzno 387 2. UKS-16 Koszalin 275 3. SZAKI CLUB Żary 224 4. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz 179 5. ZŁOTY TUR Gdynia 128 6. ZŁOTY ORZEŁ Choszczno 122 7. ARMFIGHT Piaseczno 71 8. RUSHH Kielce 68 9. WIKING Nisko 55 10. SDS Tomaszów Mazowiecki 47 11. STEELAR

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4572 Data: 2008-04-08 14:56:08 Liczba szacunów: 0
  • OTWARTE MISTRZOSTWA WAŁBRZYCHA w WL - 10.04.2010

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    I Otwarte Mistrzostwa Wałbrzycha w Wyciskaniu Sztangi Leżąc - 01.05.2010 r. - Wyniki Kategoria Open Kobiety 1. Płocienniczak Katarzyna - 90 kg - 73,82 pkt 2. Lechowicz Paulina - 62,5 kg - 64,13 pkt 3. Fałdzińska Ewelina - 30 kg - 35,55 pkt 4. Wańkowicz Natalia - niezaliczyła Kategoria do 67,5 kg 1. Chrzanowski Tomasz - 152,5 kg 2. Suchodolski Marek

    Odpowiedzi: 98 Ilość wyświetleń: 6817 Data: 2010-05-02 14:29:51 Liczba szacunów: 0
  • MP w WL i TS Weteranów i Młodzików- Kielce 07-09.05.2010

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    NIEOFICJALNE WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI w WYCISKANIU LEŻĄC DO LAT 16 Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów do lat 16 w Wyciskaniu Leżąc Kielce, 2010-05-09 Lp. Nazwisko Imię Rocznik Klub Waga ciała Wsp. Wilks'a Nr losowy Wyciskanie leżąc Punkty 1 2 3 Wynik Wilks'a Druży-nowe Kobiety kategoria 44kg 1. Mularczyk Paulina 94 UKS "Eugen" Knurów

    Odpowiedzi: 71 Ilość wyświetleń: 8202 Data: 2010-05-12 10:45:52 Liczba szacunów: 0
  • 07.04.Mistrzostwa Polski BOKS juniorzy

    Post
    Sztuki Walki

    Wyniki finałów: 48 kg: Łukasz Łojek (Tygrys Elbląg) - Marek Jędrzejewski (Czarni Słupsk) - 28:7 51 kg: Mariusz Burzyński (AKS Strzegom) - Sebastian Wołkowski (Tygrys Elbląg) - 28:12 54 kg: Maciej Mierzyński (Cristal Białystok) - Jacek Wyleżoł (Concordia Knurów) - 23:19 57 kg: Marcin Adaszyński (Concordia Knurów) - Michał Syrowatka (Mazur Ełk)

    Odpowiedzi: 7 Ilość wyświetleń: 4696 Data: 2006-04-11 11:03:29 Liczba szacunów: 0
  • wyniki wyciskania płasko katgoria wiekowa 14-16

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Masz tu wyniki w WL do lat 16 z MP kategoria 52kg 1. Rode Patryk 94 UKS ''Bliza'' Władysławowo 52 0,9813 33 95 100 105 105 103,0365 12 2. Białek Artur 95 MKS ''Wicher'' Kobyłka 51,8 0,9853 34 70 75 77,5 77,5 76,36075 9 3. Szczepański Jakub 96 LKS ''Grom'' Przasnysz 50,2 1,021 38 52,5 57,5 60 60 61,26 8 4. Cebeliński Damian 96 MKS Bargłów 51,3 0

    Odpowiedzi: 4 Ilość wyświetleń: 1567 Data: 2010-07-25 16:56:10 Liczba szacunów: 0