SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Wyszukiwarka

Znalezione pod frazą:

UKS Koszalin

  • Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów i Seniorek w Judo

    Post
    Sztuki Walki

    3 Liszek Łukasz AZS AWFiS Gdańsk 3 Kręcielewski Tomasz WKS Gwardia Warszawa 5 Czajka Grzegorz GKS Czarni Bytom 5 Piekarczyk Wojciech KS Gwardia Opole 7 Kurkiewicz Jakub UKS Siódemka Sochaczew 7 Trędowski Grzegorz WKS Gwardia Warszawa Kategoria wagowa 81 kg - 35 zawodników 1 Błach Łukasz Gwardia Wrocław 2 Sosnowski Krzysztof AZS AWFiS Gdań

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 4994 Data: 2005-06-06 15:38:59 Liczba szacunów: 0
  • MISTRZOSTWA POLSKI W ARMWRESTLINGU KIELCE 2008

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    Wyniki VIII Mistrzostw Polski w Armwrestlingu - Kielce 2008 KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA: 1. MCKiS TYTAN Jaworzno 387 2. UKS-16 Koszalin 275 3. SZAKI CLUB Żary 224 4. ZŁOTY NIEDŹWIEDŹ Bydgoszcz 179 5. ZŁOTY TUR Gdynia 128 6. ZŁOTY ORZEŁ Choszczno 122 7. ARMFIGHT Piaseczno 71 8. RUSHH Kielce 68 9. WIKING Nisko 55 10. SDS Tomaszów Mazowiecki 47 11. STEELAR

    Odpowiedzi: 9 Ilość wyświetleń: 4552 Data: 2008-04-08 14:56:08 Liczba szacunów: 0
  • IV Puchar Polski Submission Fighting - ADCC

    Post
    Sztuki Walki

    Klasa Grappling Krakow Bartosz Kulczycki Rio Grappling Club Dabrowa Gornicza Dawid Kurkowski octagon team Marcin Lasota Gracie Barra Polska Team Draculino Aleksander Lisiecki UKS Maximus Sylwester Madej LZS Pinczow Srodmiescie Wojciech Makarski Alliance Team Jaroslaw Mozdzen Grappling Krakow Jakub Piesiewicz Marga SFG Mateusz Szewczyk UKS Maximus 7

    Odpowiedzi: 8 Ilość wyświetleń: 4201 Data: 2011-12-08 22:23:59 Liczba szacunów: 0
  • Bartosz 2009

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    cznik Klub Waga ciała Wsp. Wilks'a Nr losowy Wyciskanie leżąc Punkty 1 2 3 Wynik Wilks'a Miejsce Kat.wag.56,0kg.open kobiet 1. Małkowska Patrycja 94 UKS "Eugen" Knurów 46,7 1,3511 56 40 -42,5 42,5 42,5 57,42175 2 2. Mularczyk Paulina 94 UKS Eugen Knurów 42,3 1,4445 54 25 27,5 -30 27,5 39,72375 5 3. Lisik Marlen

    Odpowiedzi: 42 Ilość wyświetleń: 9512 Data: 2009-09-23 13:12:39 Liczba szacunów: 0
  • Siatka Klub Zawody

    Post
    Inne dyscypliny

    to perspektywiczni zawodnicy dla klubu, których można utrzymać za małą kasę, jeżeli prezentujesz Twoim zdaniem odpowiedni poziom, to nie ma na co czekać. Tutaj parę klubów: - UKS Błyskawica ESPADON - Szczecin - UKS BRONEK ZSO nr 2 - Koszalin - STS KOSPEL - Koszalin - KS MORZE-BAŁTYK - Szczecin - UKS OPP-POWIAT - Kołobrzeg - UKS ORLIKI - Szczecin -

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 960 Data: 2010-10-25 11:37:54 Liczba szacunów: 0
  • MP Juniorek i Juniorów w WL-15-17.10.2010 STRZEGOM

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    eżąc Strzegom, 2010.10.15-17 Stan na dzień 2010-10-08 12:09 D – skład podstawowy drużyny R – rezerwa Kobiety kat. 44 kg bez limitu 1. Piszczek Klaudia /95 UKS Eugen Knurów D 2. Silezin Aneta /92 KSSSiKW Wiking Starachowice D kat. 48 kg bez limitu 1. Mularczyk Paulina /94 UKS Eugen Knurów D 2. Orzeszek Patrycja /94 UKS Nike Żagań

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3660 Data: 2010-10-08 15:44:45 Liczba szacunów: 0
  • MP Juniorek i Juniorów w WL-15-17.10.2010 STRZEGOM

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    eżąc Strzegom, 2010.10.15-17 Stan na dzień 2010-10-09 09:13 D – skład podstawowy drużyny R – rezerwa Kobiety kat. 44 kg bez limitu 1. Piszczek Klaudia /95 UKS Eugen Knurów D 2. Silezin Aneta /92 KSSSiKW Wiking Starachowice D kat. 48 kg bez limitu 1. Mularczyk Paulina /94 UKS Eugen Knurów D 2. Orzeszek Patrycja /94 UKS Nike Żagań

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3660 Data: 2010-10-10 06:45:55 Liczba szacunów: 0
  • MP Juniorek i Juniorów w WL-15-17.10.2010 STRZEGOM

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    gom, 2010.10.15-17 Stan na dzień 2010-10-11 15:25 D – skład podstawowy drużyny R – rezerwa Kobiety kat. 44 kg bez limitu 1. Piszczek Klaudia /95 UKS Eugen Knurów D 2. Silezin Aneta /92 KSSSiKW Wiking Starachowice D kat. 48 kg bez limitu 1. Mularczyk Paulina /94 UKS Eugen Knurów D 2. Orzeszek Patrycja /94 UKS

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 3660 Data: 2010-10-11 15:27:07 Liczba szacunów: 0
  • Mistrzostwa Polski Seniorów Judo 24-26.IX.2010

    Post
    Sztuki Walki

    Karpała Justyna KJ AZS Opole 3. Bielak Małgorzata KJ Samuraj Koszalin 3. Mirus Izabela TS Wisła Kraków 5. Korfanty Magdalena "Czarni" Bytom 5. Smorzewska Dorota UKS Judo Sensei Płock 7. Knioła Ewa AZS Gliwice 7. Wota Paulina KJ Samuraj Koszalin waga: 63kg - 15 zawodników 1. Mohamed-Seghir Halima SGKS Wybrzeże Gdańsk 2. Mirus Bar

    Odpowiedzi: 5 Ilość wyświetleń: 2101 Data: 2010-09-25 18:42:20 Liczba szacunów: 0
  • VII MISTRZOSTWA POMORZA

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    i sportowo – widowiskowej YMCA w Gdyni odbyły się siódme Mistrzostwa Pomorza w Siłowaniu na Ręce. Organizatorem była firma „PLUM Promotion” oraz UKS Złoty Tur Gdynia. W zawodach wzięło udział pond 60 zawodników z terenu całej Polski. Dość liczną grupę zawodników przywiózł - jak się okazało drużynowy zwycięzca tegoroc

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 2390 Data: 2008-06-09 15:31:44 Liczba szacunów: 0
  • Nowinki ze Świata!!

    Post
    Inne dyscypliny

    znych mistrzostw Polski juniorów, które odbywały się na stadionie 650-lecia w Słupsku uzyskali: Martyna Bielawska (KS Podlasie Białystok) w skoku wzwyż - 1,90, Karolina Mor (LUKS Hańcza Suwałki) w rzucie oszczepem - 54,73 i w tej samej konkurencji Patryk Michalski (UKS Cyprianka) - 74,79. Bielawska nie tylko ustanowiła rekord życiowy, ale jednocześ

    Odpowiedzi: 763 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2009-07-06 10:53:11 Liczba szacunów: 0
  • MP Seniorek i Seniorów w Judo - Gdańsk, 4-6.10.2013

    Post
    Sztuki Walki

    a Klub Sportowy Judo Gwardia Koszalin 5. Bezrączko Agnieszka AZS AWF Katowice 5. Rycak Monika GKS Czarni Bytom 7. Lorenc Patrycja Klub Judo DRAKO Warszawa 7. Woronowicz Anna UKS Gimnazjon Suchy Las kobiety, waga: 78kg - 8 zawodników 1. Pogorzelec Daria SGKS Wybrzeże Gdańsk 2. Furmanek Katarzyna AZS AWFiS Gdańsk 3. Pacut Beata GKS Czarni Bytom 3. S

    Odpowiedzi: 2 Ilość wyświetleń: 1682 Data: 2013-10-05 08:46:17 Liczba szacunów: 0
  • ZAWODY HALOWE 2011

    Post
    Inne dyscypliny

    ub Juniewicz (93) STS Pomerania Szczecinek 8.22 60m Ayla Kisiel (92) KL Bałtyk Koszalin 7.72 Natalia Podlaszczak (93) MKL Szczecin 7.73 SPAŁA, 14.01 300m Marcin Londzin (92) LUKS Zabrzeg 34.61 600m Kamil Gołkowski (93) TL Pogoń Ruda Śląska 1:21.66 1000m Andrzej Siódmiak (92) Stal Mielec 2:29.06 Wojciech Czernek (92) MOSM Tychy 2:29.33 2000m Dawid Ź

    Odpowiedzi: 33 Ilość wyświetleń: 5850 Data: 2011-01-17 14:46:00 Liczba szacunów: 0
  • RUGBY

    Post
    Inne dyscypliny

    Tomasz Kaczmarek GKS "CZARNI" Bytom ul. Wrocławska 124 41-900 Bytom Rugby Klub ATALANTA Szcecin (tel./fax (91) 478 50 31) ul. Marii Konopnickiej 32 71-132 Szczecin UKS "RUGBY TUR CHOJNICE" (tel. (52) 397 49 27 - Paweł Boczek -prezes sekcji) ul. Nowe Miasto 6 89-600 Chojnice UKS "KMICIC" Unisław (tel./fax (56) 686 60 3

    Odpowiedzi: 300 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2005-09-26 15:01:53 Liczba szacunów: 0
  • Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Seniorów i Seniorek w Judo

    Post
    Sztuki Walki

    na Skuła (AZS AWF Warszawa) 52 kg: 1. Iwona Machałek (AZS AWFiS Gdańsk) 2. Paulina Zubrzycka (Samuraj Koszalin) 3. Weronika Karbowiak (AZS UW Warszawa) i Agata Przybyłowska (UKS 7 Sochaczew) 57 kg: 1. Romana Kasperkiewicz (AZS AWF Wrocław) 2. Agata Kalemba (UKS Bushi Rybnik) 3. Ewa Knioła (Gwardia Warszawa) i Monika Woźniak (AZS AWFiS Gdańsk) 63 k

    Odpowiedzi: 3 Ilość wyświetleń: 4994 Data: 2005-06-05 23:14:51 Liczba szacunów: 0
  • Jarot09 / Dziennik -Mistrzostwa Polski Juniorów s.77 Złoto+Srebro Superheavy

    Post
    Trening dla początkujących

    przy okazji pomóc troche, przeniosłem pare talerzy i stojaków A O TO OSTATECZNA (WKOŃCU POJAWIŁO SIE TAM MOJE NAZWISKO ) LISTA MOJEJ KATEGORII: 125+ m Żur Łukasz KS BOZ-Reaktywacja Koszalin 125+ m Mańkowski Kamil UKS Impuls Warszawa 125+ m Trochimczyk Paweł UKS Osiedla Bacieczki Białystok 125+ m Jarota Kamil OWP Michael Warszawa

    Odpowiedzi: 800 Ilość wyświetleń: 20000 Data: 2008-11-28 23:57:22 Liczba szacunów: 0
  • BodyShow 2001 Pierwsze wrażenia

    Post
    Aktualności - Kulturystyka i Fitness

    szły juniorki do 160cm w fitness, startowało 5 zawodniczek. Na początek oczywiście prezentacja sylwetki i porównania. Kolejno z numerami startowały: 1 Meller Daria –UKS Bydgoszcz 160cm/44kg, 2 Wasiewicz Maja – Gold Brothers Koszalin 156/49.4, 3 Knopik Patrycja – Zawisza Bydgoszcz 158/45, 4 Świerżewska Paulina &#821

    Odpowiedzi: 78 Ilość wyświetleń: 5365 Data: 2001-11-18 00:17:21 Liczba szacunów: 0
  • 15 lat

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    2. Alot Adrian 86 Relax - Kamienna Góra 69,70 152,5 3. Magiera Łukasz 86 Tęcza-Społem - Kielce 74,80 147,5 4. Budzisz Marcin 87 UKS - Jastarnia 75,00 137,5 5. Winiarski Sebastian 87 Paco - Lublin 74,40 135 6. Gromek Marcin 86 Wicher - Kobyłka 74,80 125

    Odpowiedzi: 1 Ilość wyświetleń: 1155 Data: 2005-12-20 17:04:46 Liczba szacunów: 0
  • XIV Otwarte Mistrzostwa Polic w Wyciskaniu Lezac

    Post
    Aktualności - Sporty Siłowe

    MIAN ( TKKF TYtan Police ) - 115,39 pkt 205,0 kg 3.GAWIN DAMIAN (Cartusia KARTUZY ) - 112,75 pkt 157,5 kg 4.NOWICKI JAROSŁAW (UKS STRZELEC POLICE) - 85,81 pkt 100,0 kg 5.WASIL PAWEŁ ( TKKF TYtan Police ) - 84,33 pkt 135,0 kg 6.ZIĘTEK BARTŁOMIEJ ( TKKF TYtan Pol

    Odpowiedzi: 19 Ilość wyświetleń: 2151 Data: 2007-11-25 22:02:05 Liczba szacunów: 0
  • XI GRAND PRIX POLSKI - 19 KWIETNIA - KOBYŁKA k/WARSZAWY

    Post
    Sztuki Walki

    XI Grand Prix Polski w Walce Wręcz i Grapplingu Kobyłka 18 – 19 kwietnia 2009 Łącznie wystartowało 130 zawodników z 18 klubów. UKS Gladiator Ostrołęka, Partner II Jaworzno, Łódzki Klub Jiu Jitsu, CC Aleksandrów, Copa Cabana Warszawa, Viet Vo Dao Ełk, FC Łosice, FSK Karate Warszawa, Karate Ursus, Piastów, Tang Son Do Zielonka, Koszalin

    Odpowiedzi: 6 Ilość wyświetleń: 2125 Data: 2009-04-19 21:10:36 Liczba szacunów: 0